Jak nosit a kombinovat zvířecí vzory?

Zvířecí vzory vás můžou vynést do nebes, ale taky díky nim můžete vypadat oblečená nevkusně. Nikdo nechceme vypadat jako když jsme právě vyšly z pavilónu v zoologické zahradě. Prozradíme si pár jednoduchých tipů, jak zvířecí vzory nosit, jak je kombinovat a nešlápnout vedle.

Co máme na mysli těmi zvířecími vzory?

Leopardí halenku nebo leopardí legíny. Dále velkou oblibou je vzor tzv. zebry, pod čímž si jednoduše představme bílo černé proužky, nejsou to ale jen proužky. Zebra může působit dokonce elegantně, když budeme vědět, jak na to. A co teprve paví vzor nebo slavná Cruela De Vil, která měla v oblibě dalmatiny, ze kterých si šila své pompézní outfity.

Ukázka několika outfitů s leopardím nebo tygřím vzorem. Jak můžete vidět, nejlepší volbou, jak tento vzor kombinovat je jednobarevná halenka či kalhoty nebo legíny. Stejně tak volíme doplňky. Základním pravidlem je tedy jeden dominantní prvek tak, aby váš look nepůsobil nevkusně.

Nejsou tyto outfity spíše přežitek?

Právě naopak! Pokud si pořídíte jako doplněk krokodýlí kabelku, můžete si být jistá, že ji budou později obdivovat i o generace mladší dámy. Některé kousky se zvířecími vzory jsou nestárnoucí klasika. S koženou módou nebo jako letní šaty na opálené kůži působí přímo fantasticky.

Zvolte hada či páva!

Jak na sebe strhnout pozornost, v elegantních šatech nám ukázala na letošních slavících Eva Burešová, která měla nádhernou paví sukni a doplnila tak jinak vcelku obyčejné černé šaty. Také kousky s imitací hadí kůže působí skvěle. I zde ale myslete na “méně je někdy více”.

Zdroj: velkoobchodsmodou.cz, super.cz

A co zmiňovaná zebra?

Podívejte na pár úžasných outfitů s nestárnoucími bílo černými proužky.

Zdroj: pinterest.com

Existuje typ postavy, na který se tyto outfity nehodí?

Prakticky vzato řekněme, že je jedno, zda máte typ postavy přesýpací hodiny, hruška nebo obdélníkový tvar. Důležité je, abyste se ve vašem outfitu cítila dobře a pohodlně. Nemá smysl se šněrovat do škatulek, ve kterých vám není dobře. Nebo se cpát do oblečení, které vám právě teď není, protože máte nějaké deko na víc.

Zvířecí vzory vypadají skvěle na opálené kůži, takže pokud jste se zrovna nevrátila opálená od moře, zajděte si do solária a užijte si krásné kousky ve vaší skříni.

Mohlo by vás zajímat české značky oblečení, ale i módní doplňky pro ženy.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *