Tipy, jak doladit váš outfit páskem?

Každou sezónu módní přehlídky nabízejí pohled do budoucnosti, do toho, co bude mezi módními nadšenci oblíbené v nadcházejících měsících – od určitých barev až po konkrétní siluety. Ovšem znalost trendů je pouze částí celého módního příběhu. Stejně důležité je, jak tyto trendy nosíte. inspirujte se tipy, jak doladit váš outfit páskem.

Michael Kors předvedl řadu modelek oblečených v nadrozměrných kožených pásech zdobených stříbrnými doplňky, které byly přehozeny přes nenápadné midi šaty a overaly, což těmto vzhledům dodalo potřebný šarm. Značka Luar zase přišla s nápadem přidat klasickým zimním kabátům eleganci pomocí pásku. A značka Khaite si pohrávala s umístěním pásku, který byl umělecky nastaven s rozepnutou sponou a nakřivo.

Podívejte se na další trendy a stylingové tipy od známých značek přímo z módních mol a vylepšete svůj outfit páskem.

Brandon Maxwell

Pokud bychom měli věřit značce Brandon Maxwell, je teď v módě nosit pásek přes holou kůži. Na přehlídce jsme mohli vidět tenký pásek umístěný přímo na břiše modelky (zdá se, že je součástí zkráceného saka).

Brandon maxwell
Brandon MaxwellVictor VIRGILE/Gamma-Rapho/Getty Images

Proenza Schouler

Někdy potřebuje vaše formální sako špetku zpestření. Podle Proenza Schouler stačí k oživení firemního looku super tenký pásek. Celý styl vylepšete dvojitým či trojitým uzlem na pásku.

Proenza Schouler
Proenza Schouler

Khaite

I když vaše sukně nepotřebuje pásek, proč do outfitu jeden i tak nezahrnout? Značka Khaite tento vzhled označila jako aktuální trend, pokud zkombinujete černý pásek se zlatou sponou přes širokou midi sukni.

Khaite
Khaite

Tory Burch

Máme pro vás skvělý návod, jak být trendy při zakomponování pásku do outfitu. Přehoďte si pásek tak, jak byste to normálně udělali, ale nechte ho trochu volnější pro ležérní look. Nemusíte se tolik starat o šperky, protože pásek ozdobí celý vzhled dostatečně.

Tory Burch
Tory Burch

Luar

Pokud jste ještě nikdy neuvažovali o nošení pásku přes bundu, značka Luar má pro vás skvělý tip. Modelka z přehlídky měla na sobě pásek omotaný kolem bundy a vypadá to opravdu stylově.

Luar
LuarTaylor Hill/WireImage/Getty Images

Simkhai

Sako se snadno může proměnit v mini šaty, zvláště když přidáte pásek. Značka Simkhai toho docílila umístěním XXL pásku přes strukturované sako. A až přijde jaro, můžete si k sáčku vzít pouze punčochy.

Simkhai Outfit páskem
Simkhai

Michael Kors

Jak jsme již zmínili, Michael Kors dal svým páskům při přehlídce hlavní roli. Pásek dodal jednoduchému, ale elegantnímu overalu úplně nový nádech.

Mk Outfit páskem
Michael Kors Giovanni Giannoni/WWD/Getty Images

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *