Letní trendy šperky ve tvaru ovoce

Léto je časem uvolnění a radosti. Odpočiňte si při nedělním odpoledni u nové knihy. Nebo se vydejte v náhodnou středu na koncert. Jde o bezstarostných přístup ke všemu, který by se měl rozšířit i na váš šatník. Trend letošních ovocných šperků je zábavným způsobem, jak experimentovat se svými každodenními outfity. Odvažte se s náhrdelníkem s motivem třešní. Do kýčovité estetiky vstupte s bláznivými náušnicemi s motivem citronu. Objevte trendy ovocné šperky.

Letošní průkopníci trendu

Šperky ve tvaru ovoce nejsou žádnou převratnou událostí, v minulých letech se každé léto ovocné doplňky objevovaly neustále. Převratem ovšem byla Jacquemusova módní přehlídka, která přinesla létu vzhled vrcholné zralosti. Simon Porte Jacquemus, dítě pařížského labelu, vysílal modely šťavnatých šperků po randění ve Versailleském paláci. Šperky byly jednoznačně hitem, protože je dnes téměř nemožné šperky sehnat.

Jacquemus ovšem není jediná značka s jedinečnými ovocnými akcenty. Delikátně vypadající kousky od značky Don’t Let Disco jsou ódou na léto. Další značkou je kodaňská značka Pura Utz, která propaguje ručně vyráběné kousky ze skleněných korálků. Ve Švýcarsku se pak na zakázku vyrábí ovocné náhrdelníky a náramky z korálků, které jsou od značky You Are Loved.

Máte chuť na ovocné osvěžení?

Záleží na vašem vkusu, zda vás náhrdelníky nebo náušnice ve tvaru ovoce přitahují nebo naopak. Tento trend vám umožňuje být kreativní a bavit se. Nebojte se šperky vrstvit, protože ovocné detaily s vašimi oblíbenými perlovými náhrdelníky nebo náramky jsou jedinečným vzhledem. Pokud vás láká přitažlivost ovocných šperků, ale hojnost barevných jasných odstínů je na vás trochu moc, začněte zlehka přidáním jednoho jednoduchého ovocného šperku do vaší každodenní zlaté nebo stříbrné hromádky.

Pokud toužíte po kousku ovocných šperků, níže si prohlédněte nejluxusnější nabídky farmářů inspirované ovocným trhem. Inspirujte se a bavte se!

Melouny a mušličky

Značka Rellery přichází s odvážným náhrdelníkem, zdobený melouny a mušlí. K náhrdelníku si vemte zlatý řetízek a vychutnejte si letní svobodu.

Meloun mušle náhrdelník

Mini citrónové náušnice

Značka Pura Utz nabízí jemnější pohled na ovocný trend v podobě jemných náušnic ve tvaru citrónu, který je vytvořen z malých korálků. Pokud nejste připraveni se plně oddat veselému vzhledu, ale ovocné šperky vás lákají, tato značka prodává kousky přímo pro vás.

Sladké ovoce

Ručně vyřezávané ovocné tvary vaše letní smysly rozpohybují do tance. Náušnice ozdobí váš obličej svou jiskrou. Značka The Last Line nabízí náušnice s různými ovocnými prvky. Který se vám nejvíce zamlouvá?

Ovocný kotník

Pokud se necítíte na ovocné ozdoby okolo vašeho obličeje, přesuňte svou pozornost na kotník. K letním sandálkům nebo mokasínám bude šperk od značky Aureum vypadat opravdu šmrncovně.

Ovocné šperky aureum

Oscar de la Renta

Šperky z třešní budou letos na podzim zaručeně v módě a to především díky Jacquemusovi. Získejte náskok v tomto trendu a inspirujte se třpytivým stylem od Oscara de le Renty. Tyto pozlacené náušnice (14 karátů) se skleněnými křišťálovými třešněmi ozdobí váš úsměv neodolatelnou lahodností.

Ovocné šperky OdlR

Ovocný dekolt

Ozdobte svůj krk náhrdelníkem s luxusními ovocnými motivy od značky Don’t Let Disco. Náhrdelník je tvořen z krystalických ovocných šperků.

Ovocné šperky Dont let Disco

Dvě deci vína prosím

Mini ovocné náušnice ve tvaru hroznů jsou skvělým doplňkem, kterým můžete oživit své neformální bílé tričko a džíny. Náušnice jsou od značky Susan Alexandra.

Stojí hruška v širém poli

Hruška od značky FoundRae vyrobená z 18 karátového zlata dodá vaší šperkovnici okázalý, ale i hravý nádech.

Sladká jahůdka

Značka You Are Loved přišla s rozkošným náramkem zdobený jahodou. Říkáte si, že s takovým kouskem jste přisla vy dřív jako dítě? Kdo ovšem říká, že je to špatná věc? Dětství bylo sladší než jakákoliv jahoda na světě, proč si nezavzpomínat na sladké bezstarostné časy náramkem s jahůdkou?

Náramek jahoda

Meloune!

Není nic lepšího, než osvěžující plátek vodního melounu v horkém letním dni. Co takhle plátky melounu ozdobit své ušní lalůčky? Značka Dauphinette přichází s realisticky vypadájícími náušnicemi ve tvaru melounu.

Meloun náušnice ovocné šperky

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *