Jaké jsou trendy šperky pro léto 2023?

Léto se blíží a s ním i vlny horka. Své letní doplňky neomezujte pouze na sandály s otevřenou špičkou nebo slamák. Důležitou roli v letních doplňcích hrají i šperky, tak je zakomponujte do svého vyletněného looku. Jaké jsou trendy šperky pro léto 2023?

Horké dny zalité sluncem vyžadují výměnu těžkých řetízků za tenké náhrdelníky a mohutné stylové náušnice za hravější náušnice s květinovým motivem. V předešlých článkách jsem již zmínila, že léto 2023 bude plné hravých barev (viz článek Trendy barvy léta 2023). Výrazná barevná paleta se bude zdobit nejen obuv a šaty, ale i trendy letní šperky. Mezi nejoblíbenější položky letní sezóny řadíme kousky zvýrazňující klíční kost a náramky v odstínech sladkých bonbónů. Zvýrazněte šperky i své kotníky. Kdy jindy je čas ukázat světu kotníky, než v létě, kdy neschováváte nohy v zimních sněhulích?

Udělejte si místo ve svých šperkovnicích na následující vkusné šperky pro léto 2023:

Perly všudypřítomným drahokamem

V tomto okamžiku jsou perly bezsezónním, všudypřítomným drahokamem. Coco Chanel již ve 30. letech proslavila dlouhé perlové náhrdelníky, kterými ženy zvýraznily svou lehkost a krásu (viz článek: 30. – 40. léta a jejich stopa v oblékání a módě). Pro léto 2023 přichází jedinečná aktualizace perel, které si designéři pro tuto sezónu vysnili. „Nikdy nebylo více způsobů, jak nosit perly, ale jsme obzvláště nadšení z neočekávaného přidání architektonických a stříbrných detailů.” řekl Sriya Karumanchi, ředitel marketingu a komunikace společnosti Catbird.

Nahé šperky

Pokud se ptáte, jak začlenit vaši oblíbenou těžkou zlatou a stříbrnou texturu do vašeho outfitu, je tu módní trend takzvaných nahých šperků. Takové šperky vypadají jemně a dají se vrstvit. Jemné náramky na kotníku docílí nahého vzhledu, protože zdobí vaše tělo jako druhá kůže. Dopřejte své kůži ve vysokých teplotách lehkost.

Barvy barvy barvy

Když se počasí oteplí, dokonce i Newyorčané odloží své černé kousky do šatníku. Letní vzduch připravuje každého na hromadu zábavných barev. Šperky v barvě sladkostí jsou perfektním akcentem k letní bílé barvě nebo třeba i k výrazně barevným módním kouskům. Zabalte si barevné šperky s sebou na dovolenou k moři a nezapomeňte si vybrat také něco přes plavky.

Tennis bracelet

Na konci roku 2022 jsem si k narozeninám od své babičky přála zrovna takový jemný “tenisový náramek”. To jsem ještě netušila, že bude trendem v létě 2023. Nebo tušila?

V českém překladu “tenisové náramky” jsou trendem šperků s působivou výdrží. Stávají se opět centrem pozornosti. Tyto náramky přinášejí nový pohled na luxusní kousky, které lze nosit každý den. Nyní jsou tenisové náramky přepracovávané do tenčích siluet. Tento módní doplněk můžete samozřejmě nosit s dalšími oblíbenými šperky, jako je řetízkový náramek nebo hodinky.

Kruhy do uší

Zní to jako klišé, ale nic nevypovídá o létu jako ulízaný culík nebo nízký drdol s kruhovými náušnicemi, které rámují vaši tvář. Vneste do svého vzhledu kruhové náušnice s barevnými prvky či trendy perlami.

Náhrdelník

Délka náhrdelníku dokáže zcela změnit váš vzhled. Léto je období, kdy je třeba ukázat trochu kůže, která miluje být ozdobena náhrdelníky zvýrazňující klíční kost. Inspirujte se následujícími fotografiemi, které přidají vašemu topu bez ramínek úžasné křivky.

Chic stříbro

Přestože zlato bylo v posledních letech každodenním doplňkem, stříbro se v posledních sezónách rozhodně vrátilo. Například Chanel a další módní značky zahrnuly tento metalický tón do svých kolekcí jaro/léto 2023. Například výrazným náhrdelníkem na letním večírku zvýrazníte svůj půvab.

Odkazuji na mé další články

Životní příběh Vivienne Westwood

Jak na sportovní styl oblékání?

Trendy barvy léta 2023

TOP 5: Trendy letní sandály

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *