Nakupuji celý život, ale stále nemám co na sebe.

První myšlenka každé ženy po probuzení je, co si dnes vezmu na sebe. Jsme rozespalé a nemáme většinou ani čas přemýšlet co si obléci,  a když už nás něco napadne a vyndáme to z naší přeplněné skříně, tak to potřebuje ještě přežehlit, ale nahé jít prostě nemůžeme.

A tak na sebe mnohdy nahodíme to, co nás první napadne, vlasy stáhneme do rozpustilého vrkoče a letíme. To je, ale přesně to co jsme vlastně nechtěly.  Už před barákem nám to vrtá v hlavě, odpoledne mám důležitou schůzku, to bude asi propadák, protože dobře víme, že nejdůležitější je první dojem a ten bude když dopadnu hodně dobře průměrný.

Šaty dělaj člověka.

Je tak pravdivé přísloví, že „šaty dělaj člověka“. Když se ohlédneme do minulého století, byla to krása, ženy byly fantasticky učesané, složitost drdolů neznala mezí a šaty, které měly precizně vypracované s použitím těch nejdostupnějších materiálů jako satén, krajka, hedvábí, to je bohužel už minulost, tak jako architektura domů z třicátých let s porovnáním co stavíme dnes, je nesrovnatelná. Prostě jsme trochu polevili.

Tak začněme ten den s výbornou náladou a v oblečení, v kterém se cítíme skvěle. Už jenom to, že muž kterého potkáme na ulici se na nás zadívá déle než je zdrávo a když přijdu do práce, tak kolegyně při pozdravu pozvedne obočí, svědčí o tom, že je něco zaujalo. Buď se mi to povedlo krásně vyladit a nebo je to šílené.

A aby to bylo cool chceme vám to trochu usnadnit, přiblížit se k vám, do vašich domovů, kde si můžete v klídku u kávy přemýšlet v čem příští týden kamarádkám vyrazíte dech, tím že budete vypadat skvěle. To je možné jen když kousek, který si obléknete splňuje vaše očekávání, může to být volnější tričko nebo mikina a k tomu zvolíme úzké kalhoty nebo šaty, ty vždy potěší každého, nositelka si připadá jako skutečná žena a mužům se to líbí. Několik šatů by rozhodně v našem šatníku nemělo chybět. Dnes se kreativitě meze nekladou. Důležitou součástí našeho šatníku jsou i halenky a košile, působí elegantně dají se zase kombinovat se sukní nebo s kalhotami, můžeme je klidně přepásat páskem, který zvýrazní náš krásný pas.

Na doplňky nesmíme také zapomenout, krásně totiž dotvoří náš outfit a dokážou přímo zázraky. Nejsou to jen opasky, ale i kabelky a peněženky, které nemusí být jen značkové. Trendem samozřejmě je ujíždět na značkách. V minulosti jsme tuto možnost neměly a tak se za každou cenu snažíme teď dohnat co se dá, ale ne každý má tu možnost vydat peníze, které nám nakonec budou chybět na domácnost za jeden kousek, který se nám pravděpodobně bude hodit jen k něčemu. Nedílnou součástí doplňků jsou i šály a šátky, které lze krásně sladit s tričkem, opaskem, náušnicemi, botami, brýlemi i čepicí nebo rukavicemi, bundičkou či sáčkem. Dá se obecně říci, že možností je milion i více.

Obecně pro nás ženy platí pravidlo – Nakupuji celý život, ale stále nemám co na sebe. Ale každá jsme krásná a hlavně jiná, což je velká výhoda a je třeba najít si svůj styl a šarm a cítit se svěže, právě k tomu nám může dopomoci rozmanitost našeho šatníku. Nebát se zkusit něco nového. Tak zkuste si najít čas a probrouzdat naše stránky, budeme doufat, že vás něco zaujme a my vám budeme rádi k dispozici a rádi vám i poradíme. 

Nesmíme zapomenout na vaše protějšky i pánská móda je úžasná. Zde jsme vsadili na několik vyzkoušených značek, které se vám již osvědčily. Nabízíme vám především kalhoty, kraťasy a k tomu i trička, košile, mikiny, svetry, saka a i bundy. Z doplňků pak samozřejmě opasky a peněženky, šály.

Určitě oceníme i vaše požadavky a zpětnou vazbu, jak jste byly spokojené. Jsme na trhu dvacet let, ale tento způsob prodeje je pro nás nová zkušenost. Budeme se snažit vás nezklamat a věříme, že vy naše milé zákaznice nás určitě posunete ještě o kousek dál. Moc se na to těšíme a předem děkujeme.

Tip: Pokud máte rádi precizní německou módu, tak se určitě podívejte na výrobky od firmy Kenny S..