10 Tipů: Jak nosit šátek?

Máte plnou skříň šátků, ale nevíte, jak je nosit? Šátek je základním módním doplňkem dámského šatníku. Nejen, že v chladném období zahřeje, ale krásně doladí celkový outfit. Jeho nošení přitom nemusí být vůbec nudné.

Tip: Podívejte se také na naší nabídku šál a šátků.

Jak nosit šátek pokaždé jinak?

Níže najdete originálních 10 tipů, jak nosit šátek, aby ostatní dámy pukly závistí!

1. Ležérní styl neomrzí

Šátek chytněte za oba konce a obtočte kolem krku. U krku ho trošku povolte a oba konce nechte jednoduše ležérně viset.

2. Jak nosit šátek do společnosti

Máte obyčejné tričko a přemýšlíte, jak ho doladit? Buďte originální. Sáhněte raději po šátku! Šátek si zavažte kolem krku a konec, který přečnívá přes druhý, roztáhněte a volně spusťte. Hotovo!

TIP: Zkuste sáhnout po šátku s originálním designem a buďte nepřehlédnutelná!

3. Šátkový tunel

Tunelový šátek kolem krku uvážete nejjednodušeji. Roztáhněte ho a překřížíte do osmičky. Vzniklý tunel přetáhnete přes hlavu. Jako krásná dekorace může sloužit například ke svetru.

4. Šátek místo gumičky ve vlasech

Zkoušela jste si někdy svázat šátkem vlasy do culíku? Je to tak jednoduché, a přitom tak kouzelné! Nevadí, když bude šátek dlouhý, nechte ho jen tak splývat společně s vlasy.

5. Ozdoba do vlasů

Nevíte, jak nosit krátký šátek? Omotejte ho kolem hlavy, aby připomínal čelenku a svažte k sobě. Konce zastrčte. Vytvoříte tak krásnou dekoraci do vlasů, která se hodí ke všem účesům. Ať už nosíte raději vlasy rozpuštěné, culík nebo pletené copy!

6. Jak nosit šátek ve volném stylu

Pokud máte dlouhý šátek, nezoufejte, že vám nepůjde uvázat tak, jak bylo uvedeno v bodě č. 5. Konce šátku nezastrkujte a opět jej nechte splývat – buď s vlasy nebo po stranách obličeje. Díky tomuto bohémskému stylu se stanete nepřehlédnutelnou.

7. Jak nosit šátek ve vlasech

Přesto, že tento styl mnoho žen nepreferuje, ty, které ho umějí nosit, v něm vypadají jako bohyně. Vezměte si šátek a přehoďte ho přes vlasy. Poté jednoduše obtočte jeden konec okolo krku zprava a druhý zleva. S takto vázaným šátkem se často setkáváme u celebrit a bohatých žen, které zkrátka šátek ve vlasech nosit umí!

8. Ozdoba kabelky

Zní to možná banálně, ale kabelka je jedním z hlavních doplňků každé ženy. V dnešní době už najdete spoustu kabelek, které se prodávají s dekorativním šátkem. Nejen, že kabelku dozdobí, ale dodají i ten pravý šmrnc.

9. Ozdoba zápěstí

Máte-li šátek menší velikosti, který byste ráda využila, ale nevíte jak, nezoufejte. I malý šátek můžete skvěle využít! Uvažte si ho kolem zápěstí, dolaďte dalšími doplňky a na každé party budete hvězda!

10. Jemná, ale sexy

Chystáte se do divadla nebo na ples? Přehoďte si šátek ležérně přes ramena nebo holé ruce. K této příležitosti se hodí ty velké šály a šátky. Naděláte s ním větší parádu, než s bolerkem. Tento styl vám dodá na jemnosti, kráse a k tomu všemu navíc budete vypadat sexy!

červený šátek přes záda

Komentáře

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *