Jak na dokonalý dámský podzimní outfit?

V posledních dnech se definitivně loučíme s létem a venku začínáme vídat nejen podzimní počasí, ale i podzimní módu. Chcete zjistit, co se letošní sezónu nosí a jaké jsou trendy? Čtěte dál! Přicházíme totiž s inspirací na kousky, pomocí kterých jednoduše vykouzlíte podzimní dámské outfity, a to často i z mála a bez práce.

Prošívané bundy

V posledních několika letech jako by se na ně úplně zapomnělo. Jak už to ale bývá, vše se vrací do módy a letos došlo i na takzvané “quilted jackets”, a to rovnou v oversized variantách. Navíc je najdete jak v lehčích, tak teplejších variantách, tudíž tento trend vydrží až do zimy.

prošívané bundy
prošívané bundy

Sety oblečení

V kategoriích je najdete také pod názvem “matching sets”. Nejenže vypadají skvěle, ale mají ještě jednu výhodu. Nemusíte totiž před skříní dlouho přemýšlet, co se k sobě hodí, sety to udělají za Vás. A navíc jsou zpravidla jednobarevné a bez vzorů, takže ve spěchu ušetří práci i s výběrem bot a doplňků. Pokud byste ale přeci jen našla nějaký vzorovaný, tak je tu pro Vás článek o tom, jak vzory kombinovat.

matching sets
sety oblečení

Cardigany

S prošívanými bundami se vrací i cardigany. Narozdíl od předchozích let ale v obchodech můžete najít spíše kratší a silnější, mezi nejoblíbenější patří také propínací varianta. Jak můžete vidět na koláži s inspirací, tak se letos nosí i zapnuté. Budou letos patřit i mezi Vaše oblíbené podzimní oblečení?

cardigany
cardigany

Sukně

Dlouhé, krátké, s průstřihem, s knoflíky.. Letošní sezonu nešlápnete vedle ani s jedním typem sukně, který Vám přijde pod ruku ať už v šatníku, nebo při nakupování. Stačí si jen vybrat! A ne nadarmo se říká, že je sukně jsou jedním ze základů šatníku, o kterých jsme psali již dříve. Máte jich všech 7?

podzimní sukně
podzimní sukně

Svetrové šaty

Řadí se mezi takzvané “one piece clothings”, tudíž vybírání celkového outfitu bude ve spěchu nebo při nerozhodnosti zase o něco jednodušší. A zamilujete si je už na první nošení! Na inspiraci můžete vidět, že se skvěle kombinují s kozačkami, ale nebojte se třeba i tenisek nebo jiných bot. Budou vypadat skvěle s většinou věcí, po kterých sáhnete.

svetrové šaty
svetrové šaty

🌿Tip: Nedávno jsme dokončili sérii o barevné typologii. Zjistíte v ní svůj barevný typ a také jaké barvy a podtóny nosit, abyste podtrhla svoji osobnost.

Shackets

Už jste o tomto výrazu slyšela? Jedná se o svršek, který je něco mezi košilí a bundou, tedy spojení slov shirt & jacket. Hodí se přesně na dny, kdy není taková zima, aby byla potřeba si brát bundu, ale úplně bez ní by Vám zase bylo chladno. A kombinovat se dají prakticky se vším! Na outfity na podzim jsou jako stvořené.

shacket
shackets

🌿Tip: S příchodem podzimu saháme automaticky spíše po neutrálních a tlumenějších barvách. Občas ale mají takové otfity tendenci být nevýrazné. Máme pro Vás článek o tom, jak je spolehlivě oživit!

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *