Inspirace na outfity #1: Oversize oblečení

Trend, který se nás drží několik let a jen tak neopustí. Ve svých začátcích nebyl tak zajímavý a oblibu si u mnohých musel postupně vybojovat. Teď už ale můžeme říct, že si získal místo i v šatnících těch, co ho nejdříve neměli v lásce. A o čem to vlastně mluvíme? Oversize, neboli o oblečení ve velikosti větší, než je vaše obvyklá. Ať už tomuto trendu propadáte stejně jako my anebo se do něj teprve dostáváte, čtěte dál. Dnešní článek je totiž první z nové série, ve kterém se vždy podíváme na jeden z trendů a ukážeme si koláže s inspirací, jak ho nosit.

A pokud si vás stále ještě nezískal, ukážeme vám, že oversize není jen o neforemném oblečení, které na sebe ráno hodíte, když nevíte, co na sebe. Můžete v něm totiž vyrazit třeba i do kanceláře, když se naučíte správně kombinovat. Připravili jsme pro vás několik koláží, ze kterých si můžete vzít inspiraci. Pojďme na to!

Saka

Jak jsme slibovali v úvodu, oversize nemusí být jen neformální. A zase naopak, saka nejsou striktně na formální příležitosti. Zkuste to pojmout například takto:

oversize saka
oversize saka

Mikiny

Když slyšíme oversize, mikiny se asi většině z nás vybaví jako první, protože se v nich také nosí nejlépe. A možnosti jsou tady nekonečné.

oversize mikiny
oversize mikiny
oversize mikiny
oversize mikiny

🖤Tip: Přečtěte si také článek o tom, jak se nechat ostříhat podle tvaru obličeje.

Košile

oversize košile
oversize košile

Svetry

Sice se blíží léto, ale i to s sebou často přináší chladnější dny. Jako poslední tak dáváme koláž se svetry.

oversize svetry
oversize svetry

Dejte nám do komentářů vědět, co vy a tento trend a také na jakou módu byste chtěli inspiraci v jednom z příštích článků!🖤Zatím si můžete přečíst například tipy, jak zmenšit široká ramena nebo jak rozlišit teplé a studené barvy.

Komentáře

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *