Jak oživit outfit v nude a neutrálních odstínech?

Když se podíváte na paletu nude barev, určitě si všimnete, že působí jemným a elegantním dojmem. Pokud je ale chcete zařadit do svého šatníku, je potřeba na to jít chytře. I neutrální barvy totiž umí být při špatné kombinaci zrádné a jejich přemíra může působit jednotvárně a nezajímavě. V tomto článku se dozvíte, jak svůj outfit podtrhnout, ozvláštnit a současně s tím zachovat zmíněnou jemnost a eleganci. Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, pro zpestření nemusíte jít daleko. Většinou totiž postačí jen Váš šatník a šperkovnice.

Vsaďte na šperky

Vhodné doplňky umí pozvednout každý outfit, ať už jsou zlaté, stříbrné, nebo rose gold. S nude barvami se krásně doplňují. Stačí jich vlastnit a nosit klidně jen pár. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Jestli víte, jaký máte podtón pleti, můžete z nich vytěžit ještě více. Na růžové a žluté zlato se můžete spolehnout, když má vaše kůže teplý podtón. Znáte zásady teplých a studených typů?

V případě, že jste studený typ, se pro vás budou hodit šperky, které jsou ze stříbra, platiny, nebo bílého zlata. Neutrální typy si mohou vybírat téměř z celé škály. Teď už je jen na Vás, jestli si vyberete výrazný náhrdelník, menší přívěsek, nebo set náušnic a prstýnků. Blýskavé doplňky budou s jemnými tóny růžové a béžové ladit za každých okolností.

Zajímavé vzory

Do svého outfitu můžete zkusit zakomponovat také nějaký vzorovaný prvek. Spolehlivě ho oživí, ať už to bude menší doplněk jako šátek, pásek, kabelka nebo rovnou celý kousek oblečení. Oblíbené jsou teď například květinové nebo zvířecí, ale ani s proužky nebo puntíky rozhodně nešlápnete vedle. Například o takovém leopardím vzoru módní bloggeři říkají, že je neutrální. Ale pro začátek si stačí pamatovat, že se skvěle hodí například k odstínům do hněda. Různé potisky se nemusíte bát kombinovat i mezi sebou, jak na to si povíme v jednom z příštích článků.

Další neutrální barvy

Nude odstíny skvěle doplní černá nebo zářivá bílá. Váš vzhled zvýrazní, ale jemný dojem zbývajících kousků oblečení nezkazí. Pokud si navíc potrpíte na minimalismus a nechcete, aby Váš šatník přetékal desítkami kusů oblečení, přidá Vám to další možnosti vytvoření více outfitů z mála. Ovšem i v případě, že toho vlastníte spoustu, ale máte pocit, že stále nemáte co na sebe, Vám tato na pohled jednoduchá, ale efektivní kombinace pomůže. Bílá vypadá skvěle s odstíny do růžova, černá zase se zemitými.

Kreativní kousky

Jestli máte pocit, že potřebujete rozšířit svůj šatník a chcete zkusit nebo doplnit právě tyto barvy, můžete se tentokrát místo basic kousků zaměřit na nějaké ozvláštněné. Zmíněné basic oblečení se hodí vždy a tvoří jakýsi základ, který by měl vlastnit každý. Není ale na škodu přidat i kousky, které jsou zajímavé samy o sobě. Mohou Vám pomoci právě ve chvílích, kdy pospícháte a nemáte čas na kompletování outfitu doplňky. Výrobci reagují na poslední trendy, takže si při nakupování určitě vyberete. Podívejte se po svetrech a topech s vykrojenými zády, kalhotách s neobvyklými střihy, nebo třeba šatech se zdobením.

Jestli vás zajímá, zda je nude barva vhodná pro podzimní typ, tak si přečtěte tento článek.

Nebojte se nového

Pokud nejste zvyklí detailněji přemýšlet o komponentech svého outfitu, nemějte strach se do toho pustit a svůj každodenní styl trochu pozvednout. Uvažujte o výše zmíněných radách a zkoušejte nové věci a kombinace. Rozhodně nešlápnete vedle. Naopak uvidíte, na kolik způsobů se dají věci z vašeho šatníku nosit!

Jak říkala Anna Wintour: “Jestliže nemůžete být lepší než vaše konkurence, jednoduše se lépe oblečte.” Tak co, podíváte se do své skříně a zkusíte si vytvořit outfit v nude odstínech ještě dnes, nebo se podíváte po něčem novém?

Jeden komentář k “Jak oživit outfit v nude a neutrálních odstínech?

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *