Dámská módní značka Kenny S.

Značka kenny S logo

Příběh módní značky oblečení Kenny S. se začal psát v roce 1983 u Bodamského jezera se sídlem v krásném Stockachu. Zde se zrodila myšlenka propojení moderního stylu a německé kvality. Cílem značky Kenny S. je poskytnout oblečení a módní doplňky pro sebevědomé a optimistické ženy. Aktivní a šťastný život vychází z toho, jak se cítíme. Pro návrhářky je na prvním místě propojení pohodlí a působivého designu. Od značky Kenny S. jsou nejpopulárnější šaty, kalhoty, sukně a jeany.

Pohodlí a spokojenost našich zákazníků nejsou jediné hodnoty, které vyznáváme. Uvědomujeme si, že nemáme žádnou planetu B. Snažíme se tak, vyrábět oblečení maximálně šetrně a s ohledem na životní prostředí. Již několik let se soustředíme na udržitelnou výrobu šetrnou k životnímu prostředí. Nepodporujeme fast fashion a tak mají všechny naše výrobky pověstnou německou kvalitu.

Kenny S bodamské jezero

Německá značka Kenny S. propojuje matky s dcerami a nabízí nadčasovou módu pro více generací. Kvalitní německý design a výroba. Oblečení je navržené tak, aby vypadalo elegantně a navíc, aby bylo velmi pohodlné. Navrženo v Německu, vyrobeno v Evropě.

Snažíme se navrhovat to nejkrásnější a nejpohodlnější oblečení, abyste se v něm cítili jednoduše skvěle. Každé ráno se těšili, až si obléknete něco od Kenny S. To je naše vize. To je náš cíl. Vyrábíme ve velikostech od 34 do 48, tak aby měla možnost každá žena zkusit módu a styl od německé značky Kenny S.

kenny s pohodlí