TOP 5: Trendy letní sandály

Pokud hledáte způsob, jak svůj outfit zvýraznit a takzvaně okořenit, investujte do odvážných sandálů. Takové sandálky aktualizují váš večerní vzhled, aniž byste museli investovat do zcela nového oblečení. Jaké jsou trendy letní sandály?

Co říkají módní experti?

Podle několika módních expertů můžeme v této sezóně očekávat decentní design, ale i přidrzlejší kousky. V posledních několika letech se staly sandály neformálními a objevily se mezi módními trendy všelijaké styly sandálů. Od plochých, po robustní sandály všech značek. Nyní se zákaznice spíše zaměřuje na rafinované klasické siluety. Lidé totiž chtějí pohodlnou, ale přitom trendy botu. Kombinace těchto prvků zachová lehkost a osobní styl. Tyto požadavky splňují například klínové nazouváky a špičaté sandály.

Jaké další styly sandálů se v letním období objeví?

Ploché sandály

Ploché sandály jsou skvělým trendem pro všechny minimalisty. U plochých sandálů vidíme skromnější estetiku, protože stále více zákazníků hledá pohodlí a všestrannost. Takové sandály jsou vhodné k procházkám, ale i skvěle ozdobí váš večerní outfit.

Podpatek jako umělecké dílo

Velké robustní platformy nahrazují podpatky, které připomínají umělecká díla sochařů. Takové plastické podpatky jsou skvělým způsobem, jak zvýraznit a zdramatizovat váš celkový look.

Oslava přírody

Rok 2023 je ve stylu neutrálních barev. Přírodní tóny němčinou ani letní obuv. Materiály, jako je rafie, sláma, provázky a další klasické letní textury zdobí trendy sandály a dokonce i kabelky. Nejoblíbenější odstíny jsou slonovina, kost a béžová. Oblečte si takové módní kousky k výrazně barevným šatům a vytvořte tak oslnivý outfit.

Odvážné odstíny

Pokud neutrální béžové barvy nejsou nic pro vás, můžete se obrátit k zářivým odstínům. Populární jsou zelené, modré a fialové odstíny. Takové barvy vyniknout a vyzdvihnou celkový vzhled. Tyto barvy přináší futuristický přístup k oblékání.

Mohutné klíny

Jedním z největších trendů letošního léta jsou klínové sandály. Ale pozor, ne ledajaké sandály s klínem. Jde o sandály s novými asymetrickými a robustními podrážkami. Podpatek přirozeně prodlouží vzhled vašich nohou a pak se můžete po ulicích promenádovat jako modelky Victoria ‘s Secret na molu.

Odkazuji na mé další články:

Jak na sportovní styl oblékání

30.-40. léta a jejich stopa v oblékání a módě

Životní příběh Vivienne Westwood

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *