Čas na kozačky, jaké vybrat?

Přemýšlíte nad tím, jaké boty musíte mít? Velká část módní konverzace se soustředila právě na kozačky. Sezóna s sebou přináší drsné až nadčasové trendy. Jinými slovy, pro každý vkus se něco najde.

Podzimní botky

Co říkají módní profesionálové?

Módní ředitelka Shopbopu, Caroline Maguire, si všimla dvou hlavních témat v rámci nejlepších bot této sezóny. „Na podzimních ranvejích se objevují vysoké kozačky a semiš je pro tuto sezónu in“.

A zatímco mohutné siluety v posledních několika letech silně ovládaly styl, Lauren Bucquet, zakladatelka značky obuvi Labucq se sídlem v Los Angeles, věří, že trendy začnou nabírat obrat. „Myslím, že kozačky budou štíhlejší a uhlazenější,“ předpovídá.

Podobně návrhářka obuvi ,Nicole Saldana, předvídá blížící se uvedení značky Phoebe Philo, která posune pokračující tichou luxusní estetiku kupředu. “Přemýšlejte o jemných tkaninách, které jsou kvalitní a bohaté, aniž by byly příliš hlasité,” říká Nicole. Pokud Philo schválí konkrétní vzhled, lze s jistotou předpokládat, že módní průmysl se trendu okamžitě chytne, takže mějte oči na stopkách.

Inspirujte se sedmi nadcházejícími trendy bot, které jsou schváleny odborníky v módním průmyslu.

Připoutejte se

Všichni návrháři se shodují: Moto boty jsou módním stylem této sezóny. Například společnost Vagabond Shoemakers právě uvedla na trh svůj styl Cassie, o kterém kreativní ředitelka Maria Olander říká, že byl inspirován motokrosovou estetikou. „Motorkářské boty byly nějakou dobu populární, takže uhlazenější, sportovnější moto boty budou zábavnou aktualizací trendu,“ vysvětluje.

moto boots

Až ke kolenům

Připravte se na to, že trh nasytí kozačky ke kolenům, protože podle zasvěcených se všichni hrnou do podzimního vzhledu. Tento konkrétní styl dobře funguje se spoustou různých siluet, jako jsou třeba minisukně. Vysoké boty můžete nosit celou zimu a přitom vypadat žensky a sexy. Je to jeden z těch stylů, které si můžete obléct a změnit celý svůj outfit.

Jako na koni

Najdi v sobě milovníka koní, protože Marina Larroude, spoluzakladatelka Larroudé, poukazuje na jezdecké boty jako na klíčového hráče v oddělení obuvi. I když jde o klasickou siluetu, mladé dívky ji nosí s blejzry, šortkami a punčochami. Verze vzhledu v New Yorku je Anne Boot, která byla inspirována princeznou Anne a jejími elegantními jezdeckými botami.

Lesk a třpyt

Pokud toužíte po něčem okázalém, máte štěstí: spoluzakladatelé Manu Atelier, Merve Manastir a Beste Manastir Bagdatli říkají, že budeme i nadále vídat hravější a duhové barvy, aby obuv přitahovala pozornost. V této sezóně si klidně můžete pořídit stříbrné boty. Stříbro, metalíza a lakovaná kůže s trochou lesku a textury jsou skvělou volbou.

Tip: Prohlédněte si naše značky Kenny S. a MONARI.

Čtvercová špička

90. léta ovlivňují jak naše šatníky, tak naše botníky. Trendem jsou opět boty s čtvercovou špičkou, které jsou pohodlné, snadno nositelné a módní.

Neutrální kakaové tóny

Černé boty jsou vždy skvělou volbou, ale pokud byste chtěli touto sezónou lehce zatřást, vyzkoušejte neutrální kakaové tóny. Zachyťte styl v luxusním koženém vzhledu nebo se řiďte Maguireovou radou a vsaďte na luxusní semišovou texturu, která je pro tento okamžik aktuální.

Nad kotníčky

Boty nad kotníčky jsou také vyhledávanou volbou. Můžete svůj outfit vylepšit botami se vzrušujícím potiskem, v zářivém odstínu nebo v decentní neutrální barvě. Opravdu nemůžete udělat chybu s žádnou možností.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *