Jak nosit vysoké kozačky?

Vysoké kozačky obepínající lýtka nejenže ladí s ostatními prvky outfitu, ale také přitahují pozornost. Jakmile najdete pár, který vám vyhovuje, zaručeně naleznete jeho všestrannost. Dalo by se říct, že kozačky jsou kousky s nadpřirozenými schopnostmi, které svou sílou dokáží základní prvky šatníku přeměnit na nádherný look. Noste vysoké kozačky tak, aby vyhovovaly vašemu osobnímu stylu. Jak nosit vysoké kozačky?

Co říkají odborníci?

Podle Agustiny Panzoni, manažerky trendů společnosti Depop, přichází podzim obutý právě ve vysokých kozačkách. V srpnu loňského roku tato společnost zaznamenala 107% nárůst vyhledávání kozaček nad kolena, protože mnoho žen si již začala sestavovat svůj nákupní podzimní seznam. Zájem o design každým podzimem stoupá, letos došlo k obnovení tohoto trendu. Vysoké kozačky se objevily na řadě módních drah, včetně Chloé, Isabel Marant a Bottega Veneta.

V letošní podzimní sezóně roste touha po barevných, třpytivých a supervysokých podpatcích. Nicméně tento trend se stěhuje na denní světlo a stává se součástí každodenního pracovního šatníku. Jsme svědky nárůstu popularity jemného semiše a kůže.

Pokud jste připraveni oddat se tomuto trendu, zvažte investici do provedení, které bude bez problému odpovídat vašemu stylu. Vzhledem k všestrannosti trhu můžete vyzkoušet cokoliv, co dá vašemu šatníku největší smysl. Nakupovat vysoké kozačky online je obtížné, protože chcete pár, který vám dobře sedne přes lýtka. Vyzkoušejte proto co nejvíce bot, dokud nenajdete ten správný pár.

Inspirujte se následujícími trendy a najděte se v tom, který je vám nejbližší.

1. Romantika

Když přecházíme z léta do podzimu, vysoké boty se skvěle kombinují s krátkými kousky, jako jsou sukně nebo šaty. Boty dodají oblečení podzimní senzaci. Jde o jednoduchou volbu stylu, která vám pomůže uvést šatník do podzimní nálady.

2. Konzervativní styl

Pro ty, kteří netuší, kde s vysokými kozačkami začít, bude nejlepší volbou jednoduchý konzervativní outfit. Udržujte jednoduchý styl a věnujte svou pozornost pohodlí. Kozačky nad kolena jsou extrémně univerzální, což je velká výhoda. Zkuste své kozačky obout k upnutým džínům a trenčkotu.

3. Elegance

Pro elegantnější příležitosti si kozačky pohrávají s elegantními siluetami a texturou. Obujte si boty k čemukoliv svůdnému.

4. Trendy

Westernový styl je stále populárnější a s ním přichází i popularita vysokých kozaček. Pokud se chcete stát součástí stylu divokého západu, opřete se do kýče. Oblečte si džíny, sako nebo košili a vyrazte naproti podzimní zbarvené krajině.

5. Pro milovníky černé barvy

Milovníci černé barvy, pozor! Pokud vás láká punkový vzhled, obujte si přiléhavý design kozaček nad kolena s ostrým podpatkem. Boty se skvěle hodí k černým kouskům.

6. Bláznivě šťastná

Vysoké kozačky se skvěle kombinují s výraznými kontrastními kousky. Potištěné topy, nařasené šaty a další barevné trendy vytvoří ve vašem šatníku nečekaný zvrat. Buďte bláznivě šťastná v barevných trendech.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *