Elegantní pláštěnky, které ve vás vyvolají lásku k dešti

Možná vám slovo pláštěnka připomíná žlutý igelit. Dnes už ale na stylu rozhodně nešetříme. Bez ohledu na to, kde jste, víte, že zvládnutí prudkého deště se stalo nezbytnou součástí života. A z módního hlediska není nic horšího, než když vám v bouřce zmokne outfit. Není snadné najít vkusné oblečení do deště, ale máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si elegantní pláštěnky! Díky luxusním modelům, které nyní najdete v obchodech, budete vypadat elegantně a zároveň zůstanete v suchu.

Půvabné, přesto funkční pláštěnky

Pokračujte ve čtení a objevte 10 půvabných, ale funkčních pláštěnek pro nadcházející deštivé dny. Možná začnete doufat, aby předpověď hlásila deštivý podzim.

1. Lakovaná kůže, Jane Post

Co říkáte na zelenou bundu z lakované kůže? I když se z praktického hlediska hodí do ponurého počasí, skvěle vypadá i při procházce za slunečních dnů.

Pláštěnky zelená

2. Pláštěnka s potiskem, Prada

Těžko se v této pláštěnce od Prady projdete po ulici, aniž by vám někdo pochválil váš look. Pokud svůj outfit doplníte rovněž elegantními voděodolnými botami, budete vypadat skvěle.

Pláštenky prada

3. Parka se stahovacím pasem, Toteme

Nemusíte čekat na další mrholení, abyste si vzali tuto nadčasovou parku. Kombinujte ji s kašmírovým svetrem a volnými džínami pro pohodlný, ale elegantní víkendový outfit.

Pláštěnka béžová

4. Pláštěnka Jubba, Moncler

Viděli jste někdy víc cool pláštěnku? A protože je oboustranná (vnitřek je bílý), máte v podstatě dva styly v jednom – skvělé pro ty, kdo nemají mnoho místa v šatníku.

Stříbrná bunda

5. Nepromokavá bunda, The North Face

Povzneste svou náladu v deštivých dnech touto dvoubarevnou bundou. Zaručeně si ji zamilujete, i když si ji oblečete k jednoduchému sportovnímu oblečení.

Tnf bunda

6. Nepromokavé pončo, Lululemon

Oversized kapsa a volný střih dělají toto jednoduché pončo tak aktuálním.

Pončo

7. Kabát Curve W Rains, Rains

Curve W je dostupný v mnoha barvách, ale kdybychom si měli vybrat oblíbenou, pravděpodobně by to byl tento veselý růžový odstín. Samozřejmostí je kombinovat jej s džínami, ale baví nás i myšlenka spojení s jinými pastelovými kousky, jako je světle žlutá sukně nebo mátově zelené kalhoty.

Růžová bunda

8. Kabát s vintage potiskem, Burberry

Pokud nevíte, co si vybrat, vsaďte na voděodolnou bundu od Burberry. Londýnská značka je známá svým oděvem připraveným na bouřku. Tento potištěný kousek je jako stvořený pro podzim.

Burberry pláštěnky

9. Pláštěnka, WARDROBE.NYC

Nikdo neumí vytvářet luxusní základní kousky pro každý den jako WARDROBE.NYC. Tento černý model není výjimkou. Díky jeho délce sahající až k lýtkům se nemusíte obávat, že by spodní část vašeho outfitu byla zašpiněna od projíždějících aut.

Dlouhá pláštěnka

10. Námořnická pláštěnka, Goop

Pokud je váš styl spíše jednoduchý, našli jsme pro vás ideální volbu: námořnickou pláštěnku od Goop. Stojí za zmínku, že tento nadčasový model je vyroben z plastových lahví, které byly sesbírány z mořského dna.

Námořnická bunda

Toto byl jen krátký výběr elegantních pláštěnek, které kombinují funkčnost a styl. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli, budete v dešti vypadat skvěle a zůstanete v suchu.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *