Tipy, jak nosit legíny

Jak nosit legíny, tak na tom není vůbec nic náročného. Prozradíme si zaručené tipy, které vás vynesou do nebes. Samozřejmě i to, jak legíny určitě nenosit. Už se nemůžeme dočkat až vám to všechno řekneme. Jdeme na to.

Co legíny jsou a jak vypadají?

Myslím, že každý z nás už nějaké ty legíny v životě viděl. S jistotou můžeme říct, že je nosí více ženy, protože jsou upnuté a pro muže se příliš nehodí. Když už muži nosí legíny, tak je to většinou na sport a berou si na ně kraťasy.

Legíny jsou rozděleny, do několika kategorií:

  • legíny na sport
  • obyčejné legíny na doma
  • džínové legíny
  • elegantní legíny (legíny k šatům)

Legíny na sport

Jsou z funkčního materiálu, tak aby odváděli pot a aby rychle uschnuli. Materiál je pružný a případně může být i stahovací. Mají široký pás nebo jsou na stahování šňůrkou. Hezky tvarují zadek a některé legíny mají síťované části. V této kategorii můžete zvolit barevné legíny, protože do posilovny nebo na běh jsou trefou do černého. Jestli až ke kotníkům nebo nad ně, už necháme na vás.

Obyčejné legíny na doma

Například černé nebo šedivé, které jsou z pohodlného a bavlněného materiálu. Tady si můžete dovolit trochu pohodlí a legíny nemusí úplně na tělo. Hlavně by vám měli být pohodlné. Značka Basic z H&M přesně odpovídá těmto parametrům.

Džínové legíny

Tyto legíny jsou velmi praktické, protože vypadají jako džíny, ale jsou mnohem více pohodlnější. Je pravda, že dovolit si tyto legíny mohou spíše štíhlejší ženy, protože pokud máte trochu bříško, nebude to vypadat zrovna nejlépe. Případně můžete zvolit stahovací, ale v této kategorii nejsou tolik běžné.

Elegantní kousky

Leské legíny nebo kožená imitace vypadá sexy a zajímavě. Můžete vyzkoušet i jinak zdobené legíny, které klidně oblékněte ke košili i saku. Pokud přidáte podpatky máte univerzální outfit, jak do kanceláře, tak na večírek po práci. Tyto legíny lze volit k tunikám nebo delším halenkám, případně šatům.

Základní pravidla pro to, jak nosit legíny

V první řadě, legíny by se vám neměly nikde zařezávat a neměly by vám být malé. Elegantní legíny a ty na sport vám musí dokonale sedět. Musíte se v nich cítit zkrátka dobře. Protože být celý den v nepohodlném outfitu není žádná sranda.

Délku zvolte podle toho, co k nim obléknete za boty. Na cvičení k teniskám klidně mohou být v délce 3/4 chte-li 7/8. Díky této délce budete vypadat štíhleji. Elegantní legíny doporučujeme až ke kotníkům, ale není to striktní.

Tip na outfit:

Lesklé legíny do pasu k tmavě zelné volné halence se zavazováním u krku a volným výstřihem. V pase ještě outfit předělte páskem (doporučujeme dvojitý pásek). K tomu můžete obléct kabát, vhodné boty na podpatku budete zářit celý den.

Jak vybrat ty správné?

Pokud vezmeme v potaz všechny informace a rady z vyšších odstavců, vychází nám z toho jednoduchá rovnice. Vyberte si takové, které se vám vám líbí a dokonale vám sedí. Nejen proto je určitě nejlepší si legíny vyzkoušet. Poté si klidně ty své za příznivější cenu objednejte na e-shopu, ale prvně byste měli vědět, že to jsou ony.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *