5 Tipů, jak nosit pin up styl?

Pin up styl je odvážný, barevný, často až výstřední. Avšak ženy, které se ho nebojí, jsou okolím vnímány jako sexy, smysluplné a sebevědomé. Jak vlastně tento styl vypadá?

Co to je pin up styl?

Vysoký nadýchaný účes, výrazné líčení, barevný šátek ve vlasech, rudé rty a nadýchané šaty obsypané puntíky. Právě toto je pin up styl neboli také pin up style. Modelkám tohoto stylu se říká: „pin up girl“. Obvykle pózují na reklamních fotografiích vyobrazeny dle výše zmíněného popisu.

Buďte sebevědomá

Chybí Vám sebevědomí? Nebo naopak možná jen přemýšlíte, jak ho využít? Pin up je skvělý způsob! Vysoké podpatky, barevné a vysoce vyčesané vlasy. Vše dokresleno výraznou rtěnkou. To vše z Vás udělá krásnou sebevědomou ženu!

5 Tipů, jak nosit pin up?

Naprosto jste si pin up zamilovali, ale nevíte, kde začít? Bojíte se, aby Vám barvy slušely? Zkuste zjistit svoji barevný typ, co by Vašemu typu osoby mohlo slušet a vydejte se za nákupy.

Základem je účes

Rolky, obří vlny, barevné šátky či čelenky. Čím extravagantnější, tím lepší. Je jedno, jestli jste zrzavá, hnědovláska nebo máte vlasy barevné jako duhu. Vyčesaný účes nebo barevné doplňky do vlasů krásně pin up styl doplní.

Výrazné líčení

Nezapomínejte, že oči zvýrazněné černou linkou a rudá ústa Vám dodají ten pravý šmrnc. Právě kočičí oči a dlouhé husté řasy jsou krásou pin up stylu.

Pin up oblečení

Základem jsou šaty. Ty obvykle mívají podobu puntíků či jiných extravagantních vzorů a hlavně nejrůznějších barev. Že máte raději ležérnější styl? Nevadí! Buďte kreativní a zkuste třeba tento svetr. Nebojte se barev! Jako „pin upka“ se můžete obléct do červené, žluté, zelené a třeba i fialové.

Pin up boty

Pin up nejsou jen lodičky… Buďte kreativní! Projdete-li obchod křížem krážem určitě naleznete různé mnohobarevné boty, ať už páskové nebo třeba i sandále. Berte však v potaz, že sebevědomí Vám nejvíce dodají právě podpatky!

Doplňky

Šátky do vlasů, barevné spony. A hlavně kabelky! Co víc dokreslí tento styl, než právě pravá pin up kabelka! Tento malý (zato výrazný) doplněk z Vás udělá nejen odvážnou, ale zároveň něžnou ženu, která zapadne i do té nejprestižnější společnosti.

Pin up je extravagantní, avšak velmi originální styl. Zaručuje Vám, že Vás již žádný kolemjdoucí muž nepřehlédne. Naopak budete inspirací pro všechny ženy okolo Vás! A to za to stojí!

Přečtěte si také článek o vázání kravaty nebo o tom, jak nosit a kombinovat vzory.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *