Dámské bezešvé spodní prádlo: Proč ho nosit?

Přidejte do své sbírky spodního prádla nové kousky. Vyzkoušejte bezešvé spodní prádlo, které má spoustu výhod. Nejen, že je velice pohodlné a elegantní, ale navíc je udržitelné. Přečtěte si i jeho další vlastnosti.

Proč je důležitý kvalitní výběr spodního prádla?

Výběru spodního prádla věnujeme pouze malou pozornost. Kromě několika kvalitních kousků má většina z nás ve skříni ledabyle zakoupených pár podprsenek a kalhotek. Kvalitní spodní prádlo je však důležité v boji s nepohodlím, špatnou oporou nebo svěděním.

Pozor na kvalitu! Výběr nekvalitních kousků může vést dokonce k infekci močových cest a kvasinkovým infekcím. Mezi nekvalitní látky, které se pro výrobu spodního prádla používají patří polyester, nylon a spandex.

Ať už dáváte přednost tangám, slipům nebo šortkám, máte na výběr z mnoha bezešvých možností.

Proč nosit bezešvé spodní prádlo?

Nejen, že se bezešvé spodní prádlo pohodlně nosí, ale navíc poskytuje uhlazenou a lichotivou siluetu pod oblečením. Bezešvé kalhotky krásně obepnou vaše boky a zároveň budou (oproti klasickým kalhotkám) téměř neviditelné.

1. Je vyrobené z prodyšného materiálu

Bezešvé spodní prádlo je vyrobené z prodyšných tkanin, jako je bambus, mikromodal a mikrovlákno. Prodyšná látka vám zaručí, že zůstanete v suchu po celý den i noc. Tím minimalizujete riziko bakteriálních infekcí, které se vytvářejí ve vlhkém prostředí.

Nemusíte mít strach ani z léta. Mikromodal je vyrobený z umělého hedvábí a vláken z tvrdého dřeva. Tato tkanina je nejen lehká a jemná k pokožce, ale také vás udrží v chladu i v horkých letních měsících.

2. Budete v pohodlí

Při výběru spodního prádla je pohodlí vždy na prvním místě. Je to především proto, že spodní prádlo používáme 24 hodin denně. Zatímco na ples nebo letní setkání s přáteli na chvíli nepohodlné spodní prádlo sneseme, v noci nebo ve volnu se chceme cítit dobře.

Pocit pohodlí má ale i mnoho dalších benefitů. Cítit se dobře ve spodním prádle patří mezi nejúčinnější způsoby, jak si zvýšit sebevědomí. Výhodou bezešvého prádla je, že ať už máte jakýkoliv typ postavy, kalhotky se vám snadno přizpůsobí.

3. Už žádné viditelné kalhotky

Bezešvé spodní prádlo je navržené tak, že obepíná přirozené kontury těla bez viditelné linie. Tento elegantní, neviditelný střih se stává skvělou volbou především tehdy, když nosíte své oblíbené upnuté džíny, přiléhavé šaty nebo tužkovou sukni.

Nic nemůže zničit bezchybný outfit více, než viditelná linie kalhotek.

4. Nejlepší volba do posilovny

Výběr cvičebního úboru je náročný – co je však ještě náročnější, je hledání spodního prádla vhodného do posilovny. Nejen, že potřebujete flexibilitu, ale hlavně prodyšnost. I když se zdá, že bavlněné spodní prádlo tato kritéria splňuje, mějte na paměti, že bavlna absorbuje vlhkost stejně jako houba. Do posilovny tedy rozhodně nepatří!

Oproti tomu bezešvé spodní prádlo, které je vyrobené z mikromodalu, skvěle odvádí vlhkost a zároveň vám zaručí tolik potřebné pohodlí. Jedná se o skvělou volbu nejen k formálnímu oblečení, ale také do posilovny. Tato tkanina je na pokožce lehká a poddajná, ale zároveň je i protiskluzová. Užijete si tak cvičení bez jakýchkoliv omezení.

5. Odolnost a dlouhá životnost

Vzhledem k povaze látky má spodní prádlo vyrobené z mikomodalu a mikrovlákna poměrně dlouhou trvanlivost. Je odolné proti mačkání a srážení, zachovává si svůj tvar a lze jej dlouho nosit, aniž by se opotřebilo. Je také méně náchylné ke žmolkování. Bezešvé spodní prádlo je i v rámci možností cenově dostupné – tedy bavíme-li se o poměru cena vs. odolnost.

6. Šetrnost k životnímu prostředí

Bezešvé spodní prádlo je vyrobené z ekologických materiálů. Díky tomu je vynikající alternativou pro lidi, kteří se zajímají o planetu. Bezešvé kalhotky a podprsenky se tak stávají součástí udržitelné módy.

Mnohé bezešvé spodní prádlo není pouze ekologické, ale navíc také hypoalergenní. I při pravidelném používání se tedy nemusíte bát, že budete vaše pokožka zarudnutá nebo pokrytá svědivou vyrážkou.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *