Jak mohou vypadat trendy svatební MIDI šaty?

Pro nastávající nevěsty přichází každým rokem nová vlna trendů svatebních šatů. Svatba se ovšem musí plánovat dopředu. Pokud tedy máte naplánovanou svatbu až v roce 2024, ale potřebujete mít jistotu ve výběru svatebních šatů, nečekejte až na rok 2024 a jeho trendy, které přinese. Hledejte pro svůj výjimečný den aktuální styly již nyní. Ptáte se, zda to není moc brzy? Vůbec ne! Vyberte si pro svou svatbu svatební midi šaty.

Co říkají profesionálové?

Podle nejlepších značek v oboru- Amsale, Markarian, The Own Studio– se mezi nejnapínavější návrhy současné doby řadí kousky s detaily mašle a peří a také šokující barvy pro nevěstu, jako je červená a modrá. Pokud vás ani jeden zmíněný trend neoslovil, možná vás přesvědčí hojnost sezónních midi svatebních šatů. Takový střih šatů naleznete od elegantních kousků až po hravě extravagantní vzhledy zdobené peřím.

Ikonické svatební midi šaty

Látka šatů dosahující na kotníky nabízí nevěstám neuvěřitelně šik vzhled. Vzpomeňte si na ikonický svatební vzhled Audrey Hepburn z roku 1954. Uzavřela manželský sňatek s hereckým kolegou Melem Ferrerem, zetímco byla oděna do svatebních šatů Pierre Balmain. Šaty nevěstě sahaly pod kolena a vytvořily nádherný nadčasový vzhled. Další ikonické svatební šaty jsou šaty Zoë Kravitz, která si na svou pařížskou svatbu v roce 2019 oblékla midi šaty inspirované baletem. Přečtěte si něco víc o tom, jaké druhy šatů vlastně existují.

Ženy zamilované do módy pocházející z Hollywoodu se už oddali svatebním šatům v midi délce. Co myslíte, přidáte se k nim na palubu?

Markarian

Šaty Demetra White Moire Midi Dress působí romantickým dojmem díky plisovanému výstřihu bez ramínek. Dodejte šatům jistý svatební třešničku na dortu v podobě bílé čelenky nebo závoje.

Svatební midi šaty čelenka

Odylyne the Ceremony

Svatební šaty této značky nazvané Gale nabízejí nevěstám zvýšení pozornosti v podobě vlnitých šatů s nabíranými rukávy. Rukávy jsou na šatech odnímatelné, tudíž mohou posloužit jako letní romantické šaty pro ostatní dny po svatbě.

Svatební šaty midi

Safiyaa

Pokud jste vlastníkem minimalistickém šatníku, pak právě tyto minimalistické šaty s názvem Kalika Ivory Midi Dress jsou pro budoucí minimalistické nevěsty po celém světě královským potěšením. Stylem připomínají typický styl Kate Middleton.

Svatební midi formal šaty

Imad Eduso Bridal

Šaty s názvem Alor Midi Dress zdobí obří mašle, která svým okouzlujícím projevem přitáhne veškerou pozornost. Díky tomu nepotřebujete k šatům nic víc, než jednoduché podpatky.

Midi bílé šaty

Rixo

Svatební šaty Selene Feather Midi Dress jsou zdobené jemným bílým elegantním peřím. Co vy na to?

Amsale

Šaty s názvem Tulle Midi Dress se pyšní průhledným zdobením kolem ramen. Stejnou látkou je pokrytá sukně šatů. Taková varianta svatebních šatů vypadá klasicky, ale i trendy.

Midi průhledné

The Own Studio

Šaty The Miami Midi představují veselou nevěstu flirtující se svým nastávajícím v sexy obleku, jehož součástí jsou módní a vkusné pánské kšandy.

Midi párty

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *