Jak nosit Moon Boots?

Velkým trendem jsou právě Moon Boots. Existuje mnoho možností, k čemu si boty obout. Přečtěte si, jak nosit Moon Boots.

Neznáte kořeny značky? Dáme si rychlou lekci z historie. Odvážná silueta Moon Boot byla inspirována přistáním Apolla 11 na Měsíci v roce 1969. Konkrétně jsou boty inspirované antigravitačními botami, které měl Neil Armstrong. Společnost Moon Boot, kterou založil ve stejném roce italský podnikatel Giancarlo Zanatta, začala každým rokem nabývat na síle. K dnešnímu dni se prodalo přes 25 milionů párů bot.

Boty byly populární již v roce 2000, nyní se opět vrátily na módní scénu a troufám si říct, že jsou nejpopulárnější zimní obuví. Moon Boots jsou populární i mezi celebritami, jako je například Dua Lipa nebo Madonna. Návrat tohoto stylu bot je spojován s tím, že nyní žijeme v kdysi fantazírované budoucnosti a móda tuto realitu odráží. A protože značka byla vytvořena jako pocta botám astronautů, futuristický vzhled je v roce 2023 relevantní.

Paris Hilton, 2000
Paris Hilton, 2000

Boty vypadají mohutně, ale to neznamená, že nejsou pohodlné. Boty můžete nosit prakticky k čemukoli. Důležité je se bavit! Pokud vás zajímá, jak nosit Moon Boots, pokračujte ve čtení článku.

Street Style

Nelyžaři, radujte se! Nemusíte být poblíž zasněžené hory, abyste si mohli obout měsíční boty. Ve skutečnosti se staly výrazným prvkem Street Stylu. Dopřejte svým botám městský šmrnc v podobě oversized kalhot, svetru a bundy či vesty.

Královna zeleně

I když zimu zbožňuju, ráda si občas zvednu náladu světlými veselých barvami. Zkuste se obléknout do limetkově zelené barvy. Moon Boot nabízí tento odstín bot. Stačí si k nim vzít limetkově zelenou čepici, šálu a nebo kabát.

Tepláková souprava

V roce 2000 nebyly populární jen Moon Boots, ale i teplákovky. Pokud milujete tento comeback, oblečte se do dvoudílné teplákové soupravy a obujte si zlaté Moon Boot. Budete vypadat doslova jako před 23 lety.

V jednoduchosti je krása

Opět zde máme okénko pro milovníky minimalismu. Obuv Moon Boot lze snadno upravit tak, aby odpovídala vašemu osobnímu estetickému vzhledu. Vše co potřebujete, je pár bílých bot a neutrální kousky z vašeho šatníku.

Lyžařská sezóna

Milujete lyžování stejně jako Samantha Jones? Vyrazte na sjezdovky se svými Moon Boots. Pohodlné boty vás donesou ze sjezdovky až k rozpálenému krbu na vaší horské chatě.

Zachumlejte se

Moon Boots skvěle vypadají se svetry. Pokud je venku rozbředlý sníh, oblečte si několik vrstev chundelatého oblečení, kožich a vyrazte do ulic v Moon Boots.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *