Jak nosit kalhoty se širokými nohavicemi?

Zavzpomínejte na svůj pracovní oděv v předchozích letech. Temné dny jsme strávili u pracovního stolu, připojení na Teamsech v komfortní teplákové soupravě. Při pandemii bylo pro většinu z nás naprostým highlightem pandemického života okamžik, kdy jsme se oblékly do hezkého outfitu, oholily si nohy, nazuly sandálky, nanesly make-up a možná tak jsme skočily do obchodu pro rohlíky. Nyní, více než tři roky od doby, kdy se svět bezprecedentně změnil, jsou zkoumány skvělé trendy způsoby, jak nosit profesionální pracovní kalhoty se širokými nohavicemi při jakékoliv příležitosti.

Co říkají odborníci?

Taylor Tomas Hill, který je globálním ředitelem programování na Pinterestu, přirovnává trend profesionálních kalhot k business casual éře 2010. Největším rozdílem je nyní uvolněný střih, neboť jde o kalhoty se širokými nohavicemi. Jde o měkké široké kalhoty. Generace Z je takovou předzvěstí uvolněného přístupu k profesionálnímu oblékání. Starší generace Z, která vstoupila do pracovního procesu ve virtuálním světě, kombinují právě pohodlí společenského oblečení s uvolněnými, nadměrně velkými tvary streetwearu, aby dosáhli nového mladého profesionálního vzhledu.

Estel Áron, zakladatelka a kreativní ředitelka společnosti AERON, říká: “Poslední roky pohodlí, kdy jsme zůstali doma, nás skutečně přiměly, abychom si vážili toho, že máme práci. Teď opravdu chválíte čas, který máme šanci pracovat, zejména se ukázat v práci. Nově nalezené ocenění oblékání pracovních oděvů má téměř nostalgický prvek. Kancelář je vzrušující místo a toto vzrušení skutečně vyvolává vzpomínky na oblékání a chození třeba do školy.”

Uvolněná ve volných kalhotách

Přístup roku 2023 k business casual stylu zdůrazňuje neformální aspekt. Volné kalhoty s přehnaně uvolněnými tvary vypadají skvěle s bílým tílkem, mohutnými mokasíny nebo sandály s platformou.

Setkání u bazénu

Neutrálně zbarvené kalhoty spárujte s podobnými neutrálními odstíny. Oblečte si k nim vkusné žabky na platformě, bílé crop tílko nebo top bikin, hoďte přes sebe lněné lehké sako a vyražte naproti letním dnům s lehkostí a vkusem.

Výrazné barvy

Výrazné barvy zvyšují dopamin. Například růžové kalhoty jsou skvělou metodou, jak oživit styl vašeho pracovního oděvu. Kalhotům sluší kvalita, proto při výběru svých kalhotových outfitů přemýšlejte mimo rámec. Oděvy ve stylu obleků vstupují do nového života. Krásně zkonstruovaný kus vystřižený z plavého nebo rustikálního materiálu, jako je len nebo kůže, dodá vašemu šatníku opravdový nádech luxusu a profesionality.

Neformální & Sebevědomá

V dnešní době jsou ženy velice nápadité a hravé a věří v míchání elegantních stylů s ležérními kousky. Představte si například outfit, jehož prvky jsou volné kalhoty a kožená bomber bunda- je to nápaditý přístup ke stylování kousku na míru. Strukturované kalhoty v kombinaci s uvolněnějšími kousky mohou dokonce vytvořit sebevědomí. V pohodlném světě oblek signalizuje hrdost, ambice a kontrolu. Dělejte rozhodnutí svým vlastním jménem.

SUMMER suiting

Vyzkoušejte být oděna toto léto do obleku ve světlé barvě. Teplé dny jsou občas nesnesitelné, hlavně když naše pracovní pozice vyžaduje formální oblečení. Doporučuji právě široké kalhoty s vestičkou z lněného materiálu, který je ideálním pro letní dny. Len je 100% přírodní tkanina, která je velmi propustná, saje vlhkost, dodává vašemu tělu chladivý pocit a během nošení tohoto materiálu se méně potíte. Více se dočtete v článku o přírodních materiálech.

Pokud hledáte inspiraci k doladění vašeho letního outfitu, najdete ji v následujících článcích. Ozdobte se trendy šperky, vyberte vkusné sandály a inspirujte se letními trendy barvami.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *