Jak pozdvihnout svůj outfit barevnými teniskami?

Pamatujete si trend “dopaminového oblékání,” který v roce 2020 ovládl svět módy? Tenkrát se zdálo, že všichni opouštějí své nenápadné základní kousky, aby do svého šatníku zařadili barevné prvky štěstí. Zdá se, že se tento virální trik dostává i do světa obuvi. Mezi barevnou obuv se ovšem nepočítá světle růžová fajfka na vašich bílých Air Force Ones. Představte si tenisky v nejodvážnějších odstínech, od nápadných azurově modrých po žhavě žluté. Jak pozdvihnout svůj outfit barevnými teniskami?

Nicméně je třeba zdůraznit, že ozvláštnit svůj outfit výraznými teniskami vyžaduje trochu více znalostí o stylu než jen nasazení obyčejných slip-onů. To dodatečné úsilí se však určitě vyplácí tím, že přidává neočekávaný nádech do vašeho výběru oblečení. To, co máte na sobě, vás odliší od davu, aniž byste působili tak, že se snažíte vyčnívat.

Pro začátek se zamyslete nad tím, co od barevných tenisek očekáváte. Jak se v nich chcete cítit? Možná preferujete vícebarevné tenisky, inspirované stylem Sporty Spice, které skvěle ladí s kousky oblečení ve stylu athleisure (sportovní styl oblékání). Nebo byste mohli upřednostňovat nápadný odstín na klasickém modelu tenisek. Jakmile si stanovíte, jakého efektu chcete dosáhnout, je snadné vybrat zbytek outfitu.

Například: Klasické New Balance 584 v bohaté purpurové nebo třešňové barvě skvěle ladí s luxusním stylem Sofie Richie Grainge, když je zkombinujete se saténovou sukní a kašmírovým svetrem. Ti, kteří touží po bezstarostném šarmu, zjistí, že střídmá světle modrá je ideální k černým šatům ve stylu Audrey Hepburn. Ozdobte se zlatými šperky a docílíte šarmantní krásy.

Modré tenisky

V kontrastu s kabátem

Kombinace jednobarevných kousků dohromady barev, je vždy spolehlivou volbou pro ty, kteří teprve začínají rozšiřovat svou paletu obuvi. Zde slunný teplý odstín žlutých bot přidává právě tolik kontrastu, aby se chladně modrý kabát a vojensky zelené kalhoty zdály zajímavější.

Kontrastní kombinace

Zapojte se do trendu průhlednosti tím, že zkombinujete romantickou, jemně průhlednou midi sukni s teniskami jako jsou Gazelles od Adidas. Rozdíl mezi ženskou sukní a hutným pleteným svetrem dává celé kombinaci pocit stylu z 90. let, zatímco tenisky udržují celkový vzhled svěží a moderní. Outfit doplňte neutrální kabelkou přes rameno a jste připraveni na odpolední procházku.

Džínovina od hlavy až k patě

Zatímco džíny, tričko a tenisky jsou vždy spolehlivou kombinací, zvažte změnu. Oblečte si na sebe trendy džínovinu od hlavy až k patě. Bavíme se o džínových maxi šatech nebo maxi sukni. Džínovina je všestranný materiál, který funguje téměř s jakýmikoliv barevnými teniskami.

S neutrálními prvky

Pokud nejste fanouškem barevných kombinací, omezte intenzitu svého outfitu. Ale od barevných výrazných tenisek neodbočíme. Vyberte si proto nějaké šíleně barevné boty, které upoutají veškerou pozornost. Zbytek outfitu udržte v neutrálních odstínech. Oblečte si oversized sako a hnědé volné kalhoty.

Neutrál tenisky

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *