Jaký typ šatů pro plnoštíhlé? Co vyhrává?

Každá žena potřebuje ve svém šatníku šaty, které ji padnou a zároveň polichotí jejím křivkám. Zbavte se starostí s oblékáním své postavy a podívejte se, jaký typ šatů pro plnoštíhlé, vám bude nejvíce slušet.

Šaty pro plnoštíhlé

Chcete-li vytvořit skvělý šatník, zásobte jej oblečením, které vám dobře sedí. Bez ohledu na velikost nebo tvar vaší postavy. Vypadat dobře, můžete vždycky. Dámská móda pro plnoštíhlé je stylová a pomůže vám zakrýt nelichotivé partie vašeho těla.

Pokud hledáte ideální šaty, najděte si takové, které vám zvednou sebevědomí. Pokud chcete vypadat báječně, oblékněte se tak, abyste přitáhli pozornost na oblast vašeho těla, která se vám zdá lichotivá. Tím na ni upřete pozornost a vaše méně přitažlivé partie účinně skryjete.

Tvar postavy

Pokud tápete ve výběru správného oblečení nebo máte pocit, že vám nic nesluší, rozhodně zjistěte, jaký je váš typ postavy.

Každá žena by se měla oblékat tak, aby se ve zvoleném outfitu cítila dobře. Právě s tím vám může pomoct typologie postavy podle geometrických tvarů.

Typy šatů pro plnoštíhlé

Zjistěte, co sluší plnoštíhlým ženám. Existuje celá řada různých druhů šatů. Podívejte se, jaké jsou ty nejběžnější a které padnou vaší postavě a křivkám.

1. Zavinovací

Jedná se o nejlepší styl šatů pro plnoštíhlé ženy, který sluší všem. Rozhodně vyhrávají první místo volby pro plnoštíhlé.

Zavinovací design působí jako opasek a tím zvýrazňuje pas. Vytváří tak krásný efekt přesýpacích hodin. Zavinovací styl je také velice lichotivý pro větší poprsí, protože poskytuje větší flexibilitu látky než běžný výstřih.

Tento střih je velice všestranný. Ať už hledáte šaty do práce nebo sexy variantu na rande – se zavinovacími šaty neuděláte chybu.

Zavinovací typ šatů pro plnoštíhlé

2. Áčkové

Silueta šatů do písmene A vytváří dojem tvaru přesýpacích hodin. Šaty áčkového střihu mají vypasovaný trup a v pase se rozevírají do trojúhelníku. Tento styl lichotí ženám všech tvarů těla.

Plnoštíhlé ženy by si měli vybrat áčkové šaty vyrobené z pevnějších látek, jako je bavlna, umělé hedvábí, džínovina a polyester. Vyhněte se splývavým materiálům, jako je hedvábí a satén. Tužší materiály zachovají tvar šatů, díky čemuž lichotí každé postavě.

3. Peplum

Možná jste se již setkali s šaty, které mají v pase volán. Tomuto stylu šatů se říká ,,peplum”. Volán přirozeně obepíná pas a rozšiřuje jej o několik centimetrů. Pas díky tomu vypadá menší a užší ve srovnání s rameny a boky.

Tyto šaty padnou ženám s obdélníkovou nebo oválnou postavou. Nejen, že je opticky zúží, ale také získají luxusní ženské křivky.

4. Empírové

Tento typ šatů se řasí pod poprsím místo přirozeného pasu. Zdůrazňuje tak horní část těla. Empírové šaty sluší ženám s oválným, obdélníkovým nebo trojúhelníkovým tvarem těla, protože poutají pozornost na hruď a zároveň pěkně překrývají oblast pod poprsím.

Empírové šaty mohou být různé délky. Je tedy na vás, zda chcete nechat vyniknout i část nohou nebo raději sáhnete po letních maxi šatech, které vám zakryjí i kotníky.

5. Odstupňované

Tento styl je oblíbený pro svou schopnost lichotit ženám jakékoliv výšky. Díky tradičnímu áčkovému střihu a vícevrstvé siluetě by nemělo být obtížné najít takové, ve kterých budete vypadat skvěle.

Plnoštíhlým ženám sluší především dlouhé vícevrstvé šaty. Pokud navíc zvolíte jemné designové detaily nebo výstřih do V, dodáte vašemu vzhledu šmrnc, aniž byste vytvářeli zbytečný objem.

6. Oversize

Šaty oversize stylu mohou být skvělou volbou v letních dnech, kdy se chcete cítit pohodlně a nepotit se v přiléhavých šatech. Můžete v nich také příjemně cestovat, protože lehký a vzdušný materiál se o vaše tělo nebude dřít ani tlačit. Zvolte jemný druh materiálu, například prodyšnou bavlnu, len nebo měkký polyester.

Oversize šaty jsou skvělou volbou pro všechny typy postav, pokud se chcete uvolnit a zvolit ležérní styl oblékání. Pokud chcete svému tělu dodat křivky, sepněte si oversize tričko v pase.

7. Obdélníkový střih

Rovné šaty milují ženy, které mají rády ležérní, avšak stylový outfit. Tento typ šatů nemá pas, ale jde rovně přímo z ramen. Nejvíce sluší ženám, které mají ramena stejně široká nebo širší než pas – jedná se především o postavy ve tvaru obdélníku a jablka.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *