Maxi sukně jako alternativa kalhot. Jak nosit?

Mnoho z nás se přiklání k nošení kalhot. Jak v zimě, v létě a vším mezitím, máme většinou tendenci vybírat nohavicový styl. Každé ráno při výběru outfitu, když už máme jen pár minut do odchodu, nás přitahuje kalhotový střih, který přináší pohodlnost. I když se rádi přikláníme ke komfortu, co takhle vyjít ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového? Tím neříkám, že právě maxi sukně jsou nepohodlné, ale pro někoho sukně mohou znamenat výstup z komfortní zóny. Maxi sukně je silueta, která je podobně elegantní a minimalistická a splňuje stejná kritéria, jako oblíbené nohavice.

Tato sezóna nabízí maxi sukně ušité jak do elegantními stylu, který vás dokonalé obepne na správných místech, tak do ležérního a jednoduchého stylu. Společným prvkem, který spojuje varianty maxi sukní, je jejich všestrannost a pohodlnost. V takové módní sukni můžete vyrazit jak na večerní rande s městem, tak do kanceláře.

I když na keřích pučí první kvítí, stále se teploty pohybují na nižší stupnici. Ovšem maxi sukně vám nabízí úplné zakrytí nohou, samozřejmě se silonkami. Úzký střih maxi sukně vytváří elegantní a lichotivý vzhled. Outfit můžete doplnit kabátem dlouhým, jako je samotná sukně, či dokonce delším. Sukni doplňte svým oblíbeným tričkem, které zakasáte do sukně. Sukně noste vysoko do pasu s páskem. Maxi sukně jsou většinou ušité z většího množství látky, proto je vhodné zvolit jemnější vršek outfitu. Skvěle k sukni vypadá i košile či halenka.

Maxi sukně kabat

Ušitá na míru

Jemně ušitá maxi sukně z vlny nebo křehké bavlny je skvělou alternativou k vašim pracovním kalhotám. Doplněním pásku přidáte do svého vzhledu profesionalitu. Outfit doplňte svým oblíbeným topem na knoflíčky a přiléhavým sakem. V létě zvolte klasické bavlněné tričko s kulatým výstřihem a krk ozdobte vkusným šperkem.

Černá, ale ne nudná

Elegantní design, minimální detaily a téměř přiléhavý střih černé maxi sukně jsou výraznější, než zdobený kus oděvu. Černá elegantní sukně je nadčasová, tudíž je položkou ve vaší skříní, která obstojí v testu času. Zvolte takovou černou sukni, která vám svým materiálem bude dělat radost v každém ročním období, třeba i v tropech.

Lesk v saténu

V moři šatů je osvěžující vidět dobře poskládaný outfit že sukně a krásných doplňků. Saténové Maxy sukně jsou vhodnou alternativou ke klasickým šatům. Saténovou sukni kombinujte například se smokingovým sakem se saténovým límcem a svetrem s hedvábným dekoltem.

Pro tuto sezónu neváhejte a vyzkoušejte moderní interpretaci sukně. Buďte styloví a odvážní, zkuste něco nového. Přidáním maxi sukně do svého šatníku získáte elegantní a nadčasový kousek, který se dá snadno kombinovat a přizpůsobit různým příležitostem. S tou správnou kombinací a stylingem může být tento kousek šatníku klíčem k dokonalému outfitu.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *