Barbie: Jak tento kultovní film ovlivní módu?

Jsou to už čtyři roky, co se veřejnost poprvé dozvěděla, že je na obzoru film o Barbie. Film režírovaný Gretou Gerwig vstoupil do kin 21. července. Můžeme s lehkostí říci, že Barbie a s ní spojená růžová barva ovlivnila nejen virtuální svět. Podívejte se na film Barbie.

Růžová ovšem není pro každého. Někteří se trendu vyhýbají, protože jde o příliš velký odklon od jejich osvědčených neutrálních outfitů. Je však snazší převést růžový odstín do každodenního stylu, než si myslíte Přijměte Barbie léto tím, že si užijete všechny věci, které dělá ona: cestuje, tráví čas se svými přáteli/ Kenem, praktikuje péči o sebe a o lásku. Kdo jiný by nás měl inspirovat, než Barbie, královna změn šatníku? Jak tedy Barbie trendu přizpůsobit svůj šatník?

Odborníci + růžová

Samozřejmě to byla Valentinova kolekce podzim/zima 2022, Pink PP Collection, která měla první dopad na internet. Řada celebrit, od Lany Condorové po Sebastiana Stana a Lizzo, začala na červeném koberci okamžitě nosit fuchsiovou barvu od hlavy až k patě. Živý odstín také udělal rozruch na módních přehlídkách jaro/léto 2023. Kupříkladu Jacquemusova kolekce byla výjimečná. V centru pozornosti byly sytě růžové maxi šaty. Pak tu byl Rodarte, který předvedl spoustu modelů v jasných barvách, od žvýkačkově zbarvených slipů až po průhledné šaty v malinovém odstínu.

Letos v létě se do populárního odstínu pustila horda celebrit, včetně Gabrielle Union, Kourtney Kardashian, Shay Mitchell a samozřejmě hlavní postava celé události, Margot Robbie. Dokonce i samotná Barbie (Margot Robbie) nám ukázala, jak přijmout charakteristickou barvu s neuvěřitelným efektem.

V praktické aplikaci se však odstín schválený Barbie může pohybovat od světle růžové po fuchsiovou. Sytě růžová vám poskytne způsob, jak přijmout svou ženskost způsobem, který vám dává najevo, že jste působivá, sebevědomá a vyžadujete pozornost tím nejmocnějším způsobem.

Barbie paleta

Jak zakomponovat růžovou do svého outfitu?

Jeden růžový kousek je nejsnazším způsobem, jak vnést do každodenní módy náladu Barbie. Nemusíte vypadat jak v kostýmu na maškary, doplňte k outfitu pouze růžové sandálky nebo roztomilou výraznou kabelku.

Pokud se výrazné růžové barvy bojíte, ale chcete být součástí trendu, začněte s jasně růžovými šperky a uvidíte, jak se budete cítit. Nebo přidejte prvek, který dělá barvu jemnější. Kromě sladkých odstínů zakomponujte i lesklé a duhové barvy. V závislosti na odstínu vaší pleti možná budete muset experimentovat s přesnou barvou růžové, která vám nejlépe bude vyhovovat. K posouzení pořiďte své fotografie zblízka i z dálky.

Pořiďte si do svého šatníku kousek, o kterém víte, že ho unosíte. Pokud máte tendenci nosit neutrální outfit, doplňte ho růžovou kabelkou, která rozbije monochromatickou atmosféru. Pokud máte pocit, že celkovému vzhledu chybí soudržnost, rozhodněte se pro švestkovou nebo neonově růžovou rtěnku nebo použijte tvářenku.

Oddanost trendu

Pokud jste nebojácná povaha a neonové barvy vás přitahují, oblečte se celá do růžova. Neformální letní svatba by byla ideální příležitostí k vyzkoušení trendu. Pořiďte si krásné růžové šaty. Odstín si vyberte podle svých preferencí. Světlejší růžová barva vypadá elegantně a lichotivě. Sytě růžová barva dodá vašemu vzhledu sebevědomí.

To, co odlišuje vzhled Barbie od každodenního oblékání, je plná oddanost tématu. Barbie si nejde jen tak zacvičit, obleče se od hlavy až k patě do neonového setu. Nevydá se do ulic jen v džínách a triku, vyrazí v plesových šatech nebo v růžovém kovbojském oblečku. Jde o to být naprosto nebojácný a přijmout zábavu v tvorbě outfitů. Barbie je přece hračka, tak si pohrajte!

Film aerobik

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste si s Barbie hráli, byli jste posedlí růžovými oblečky. Vneste stejnou posedlost do svého dospělého šatníku. Jste konečně ve věku, kdy si můžete vytvářet vlastní šatník, stejně jako když jste ho tvořili vašim panenkám.

Panenky b

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *