Jak nosit džíny s vysokým pasem?

Jak nosit džíny s vysokým pasem? Ať už jste jejich milovníkem, anebo jste mu jim prozatím nepřišli na chuť. Zaručujeme vám, že po přečtení našeho článku se to změní. Džíny s vysokým pasem si zkrátka zamilujete. Lichotí postavě, zakryjí různé nedostatky a ještě v nich budete neskutečně sexy. Pojďme se společně podívat na největší výhody.

Džíny s vysokým pasem na každou postavu

Není problém! Pokud jste si do teď myslela, že džíny s vysokým pase můžou nosit pouze dámy, které mají velikost 36, jste na omylu. Právě pro to, že tento typ džínů, drobné nedostatky skvěle schová, je to kousek, který patří mezi základní kousky v šatníku. A může ho nosit jakákoliv žena. Ideálním řešením jsou v tomto případě džíny, které jsou v pase nařasené. Jsou na gumu a navíc s tkaničkou na zavázání. Přesně tento střih vytvoří dost prostoru pro to, co má být schované. Jen pozor na to, abyste vybrala tu správnou velikost. Určitě není dobré řešení si kupovat takové, které jsou vám příliš na těsno, i v takových by vám totiž bříško bylo vidět.

Halenku volte uvážlivě

Dobrou zprávou je, že cokoliv do těchto džín zastrčíte, to bude vypadat dobře. Dokonce je to žádoucí, abyste halenku či tričko měli vně, nikoliv na vrchu. Opticky vám to totiž prodlouží nohy, pěkně vytvaruje strukturu postavy. Jednoduše to vypadá prostě dobře.

Vyvarujte se halenek s velkými volány a řasením, a to zejména pokud chcete zakrýt nějaké kilo na víc. Všechny tyto typy triček totiž postavě opticky přidávají zbytečná kila.

Kabát nebo raději bunda?

jak nosit džíny

Za nás určitě oboje! V případě kabátu doporučujeme jednoduchý střih, který vám bude volně splývat. Délku ideálně po kolena nebo do půlky stehen. Krokem vedle není ale ani bunda do pasu. Tam, kde vám budou začínat džíny, bude končit bunda. V teplejších měsících klidně zvolte delší cardigan, kratší sako do pasu, anebo přiléhavé sako.

Pásek je trefa do černého

Když jsme se zmínili o tvarování a struktuře postavy. Určitě celému “looku” pomůže vhodně zvolený pásek. Není nutné, abyste ho při vybírání outfitu volili vždy, ale je skvělým pomocníkem. V tomto případě klidně tričko nebo delší top do džínů nezastrkujte, ale nechte ho volné, s úpravou v pase vám pomůže právě pásek.

Do pasu můžete nosit nejen džíny, ale i kalhoty nebo sukně. Je pouze nutné u všeho vybírat správnou velikost. U outfitů, kde klademe důraz na zvýraznění pasu, to platí dvojnásob. Také dobře zvolit tričko či halenku a svrchní část outfitu. Tedy kabát, sako či křivák aj.

Jaké džíny pro plnoštíhlé?

Ano. Trochu návodná otázka. Džíny s vysokým pasem jsou ideální pro plnoštíhlé.

Jak poznat kvalitní džíny s vysokým pasem?

Vybírejte podle značky a země výroby. Dobrou pověst mají německé a italské módní značky.

Nejen džíny můžete nosit do pasu

Článek jsme sice napsali o džínách do pasu. Ale všechny tyto pravidla se nemusí týkat pouze jich. Pokud rádi nosíte kalhotové kostýmy, i tady můžete volit kalhoty do pasu. Také sukně jsou v tomto případě skvělou volbou. Můžete si vybrat mezi dlouhými plysovanými sukněmi, anebo i krátkými. Z koženého materiálu či klasického látkového. Do kanceláře nebo na obchodní schůzku dobrý tah, jak být vždy vkusně oblečena.

Jeden komentář k “Jak nosit džíny s vysokým pasem?

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *