Jaká manikúra bude na podzim trendy?

V srpnu plném deštivých dnů je lehké uvěřit, že podzim je za rohem. Jako jedno z nejoblíbenějších ročních období je ve vzduchu cítit vzrušení kolem nových trendů krásy. Od smyslných hnědých kouřových očí po měděné barvy vlasů, je samozřejmé, že zemité odstíny inspirované změnou počasí ovládnou podzim. I když možná nejste připraveni zbavit se letních veselých šperků a trendy letních sandálů, můžete začít se změnou v manikúře. Jaké nejnovější trendy přináší manikúra na podzim?

Letošní trendy se zaměřují na klasické barvy a sezónní motivy. Popřemýšlejte o odstínech červené. I když je čas rozloučit se s výraznými neonovými i pastelovými odstíny, podzimní barvy laků jsou stejně lákavé, jako ty letní.

Seznamte se s barevnými trendy, které dle manikérek a odborníků v oboru budou letos na podzim všude.

Červené jablíčko

Červené nehty budou vždy základem a součástí života. Ať už se jedná o nanesení rtěnky nebo manikúru, barva je i nadále základem pro její celoroční přitažlivost. Z mnoha červených odstínů, které podzim přinese, je nejlepší volbou světle červená. Taková červená připomíná lesklé sladké jablko. Jde o přechodnou barvu, se kterou můžete přivítat podzimní vítr. Odstín vypadá skvěle na jakémkoliv tvaru a délce nehtů.

Matná hnědá

S podzimem se pojí sbírání hub, tak nazveme tuto barvu houbově hnědou. Hnědá barva není v tomto ročním období úplně originální, ale použitím vrchních nátěrů můžete dodat manikúře šmrnc, který působí moderně. Na počátku podzimu zvolte houbově hnědé laky, které se pohybují od béžových až po tmavě hnědé odstíny půdy. Zemité barvy vypadají skvěle lesklé, ale pro podzimní atmosféru je ideální matný povrch.

Nehty podzim matná hnědá

Zelená je tráva

Na jaře se z ničeho nic objevila zelená barva jako oblíbený odstín nehtů. Zelená se na nehtech udržela celé léto a přesahuje až do další, podzimní sezóny. Travnatá varianta je ideální volbou, když počasí balancuje mezi horkým a větrným počasím. Hledejte odstíny, které představují celou škálu zelené, od světlé a výrazné až po tlumené a mechové.

Zelené nehty podzim

Období dýňové polévky

Fakt, že léto brzy skončí, neznamená, že se musíte vzdát své zářivé manikúry. Podzim je sice ideálním obdobím pro melancholické barvy, ale sezóna také přináší řadu odvážných možností inspirované měnícími se barvami listů. Tento odstín oranžové je dle odborníků nejlepší volbou, kterou můžete zvolit. Laky v dýňové barvě jsou v tomto ročním období typické, ale tentokrát je tento odstín spálené oranžové opravdu na vrcholu své slávy.

Burnt orange nails

Vínová manikúra

Podobně jako červená barva jsou vínové laky oblíbeným nástrojem k dosáhnutí elegantní manikúry. Tmavé odstíny jsou nejlepší volbou, protože představují gotickou oblíbenou estetiku. Vyzkoušejte vínové a bordo odstíny, které hraničí s černou.

Vínové nehty

Nahý odstín

Trend tichého luxusu, který zasáhl internet po svatbě Sofie Richie, je nadále silnou volbou pro podzimní manikúru. Takzvané nahé nehty dostanou aktualizaci v podobě krémových laků se třpytkami a leskem. Tento styl manikúry vypadá nejlépe na kratších nehtech. Manikúra přispěje k čistému vzhledu.

Naked nails

Zelená v odstínu lesa

Zelená v odstínu lesa je taktéž ztělesněním podzimního období. Trendy jsou mechové barvy, které připomínají relaxační procházku v lese. Během léta byly populární světlejší a neonové odstíny zelené barvy, tudíž tento odstín se dostává i do podzimu. Tmavá zelená se perfektně hodí k oblíbeným útulným svetrům. Aby se vaše manikúra dostala na vrchol krásy, použijte lesklý lak, na který naneste vysoce lesklý vrchní lak.

Noční obloha

I když v létě byl populární styl mořské panny, na podzim očekávejte odstíny modrých drahokamů. Tento trend lichotí především kratším délkám nehtů. Došlo k posunu ke krátkým čtvercovým a oválným tvarům nehtů, na kterých skvěle vypadají syté barvy. Neprůhledné krémové složení laků dodá iluzi nekonečné noční oblohy.

Nafialovělá růžová

Něco mezi výraznou a neutrální barvou bude na podzim odstín mauve, což je nafialovělá růžová barva. Je lehká a dostatečně tlumená, aby zapadla do hlavních barev podzimní sezóny. Odstín vytvoří jedinečnou manikúru.


Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *