Jednoduchý letní styl oblékání podle Hailey Bieber

Hailey Bieber má jedinečný talent pro vytváření outfitů, které vypadají cool a snadno se nosí. Drží se základů, jako jsou bílé topy, kožené blejzry a neutrální barvy. To vše ji pomáhá zdokonalit její charakteristickou uvolněnou estetiku. Ačkoliv její styl je na místě po celý rok, léto je obdobím, kdy skutečně svými outfity září. Toto je jednoduchý letní styl oblékání podle Hailey Bieber.

V poslední době modelka často nosí široké kalhoty, které kombinuje s crop topy a oversized blejzry. Pokud hledáte jednoduchý outfit na rande, zvolte podle Hailey tenisky, které jsou roztomilou a pohodlnou formou. Pokud jste fanouškem sportu, máme pro vás připravené i některé sportovní outfity, které nesou stejnou atmosféru jako ležérní vzhled princezny Diany z 90. let.

Jste připraveni kopírovat letní estetiku Hailey Bieber? Pokud ano, čtěte a poslouchejte milé dámy.

Volné kalhoty

Hailey můžete často vidět ve volných kalhotách, které kombinuje s bílým crop top tílkem a slunečními brýlemi inspirovanými devadesátkami. Své outfity doplňuje trendy šperky. Její letní šatník zahrnuje uvolněné kalhoty a volné džíny. Tento styl se širokými nohavicemi je ideální pro letní měsíce, protože umožňuje maximální prodyšnost, ale i dostatečné krytí těla. Ve své barevné paletě modelka udržuje jednoduchost.

Hailey bieber jeans

Pyžamová párty

Mnoho celebrit, včetně modelek Kendall Jenner a Bella Hadid, přijalo pyžamový trend. Outfity jsou sladěné a inspirované pohodlným pyžamem.

Hailey Bieber pyžamo

Šaty a tenisky

Typický letní look Hailey Bieber je tvořen ze šatů a tenisek. Jde o street style oblékání, kdy můžete vyrazit na večeři a hned poté se jít s partnerem projít bez přezouvání. Hailey miluje styling svých Nike se vším všudy.

Domácí úbor

Modelka ráda nosí ve svém sladkém domově, se sladkých manželem Justinem Bieberem, pletené kostýmy. Takový úplet obepíná tělo. Jejím hlavním trendem je spárovat úplet s kloboukem, který dodá outfitu styl a potřebnou ochranu před otravnými UV paprsky. I když modelka nejspíš nosí tento úbor při odpočinku na zahradě, vy ho můžete nosit i při vyřizování pochůzek nebo posezení s přáteli.

Domácí úbor hB

Cvičební úbor

Hailey Bieber nosí sportovní oblečení po celý rok, včetně letních měsíců. Do roztomilých cvičebních úborů se obléká nejen na lekce pilates, ale i na běžný oběd. Olivově dvoudílná sada se sandály vypadá skvostně. Hailey doplnila svůj outfit hromadou řetízků. Za chladnějších nocí můžete tento sportovní úbor doplnit topem s dlouhým rukávem nebo si jako modelka obléct mikinu, kterou si před tím uvážete kolem pasu.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *