Fialová éra, jaký vybrat outfit a zazářit?

Barevné trendy zůstávají často všudypřítomné po celý rok. Pokud zavzpomínáme na minulé roky, vzpomeňme si na rok 2021, kdy celý rok ovládla slunečná žlutá. V roce 2022 se do centra pozornosti dostala sytě růžová. A nyní lze s jistotou říci, že rok 2023 se rýsuje jako éra fialové barvy. Důkazem jsou módní mola návrhářů Ulla Johnson a Marni, kteří předváděli kousky v barvě lila a šeříku. Větší touhu po fialovém odstínu odstartovala Taylor Swift se svým hitem Lavender Haze. Pokud se chcete ponořit do voňavých keříků a naladit se tak na módní trend, inspirujte se několika spolehlivými přístupy k neodolatelnému vzhledu. Fialová éra je v plném proudu, jaký outfit zvolit?

Pokud jste ve fialovém stylu nováčkem, zvažte, zda se do vzhledu neponoříte nejprve pomocí fialových doplňků. Neutrální kousky z vašeho šatníku vždy můžete vylepšit botami či kabelkou ve výrazném odstínu. Pokud jste připraveni vzít fialovou do vlastních rukou a rozzářit s ní ulice, oblečte se do fialového tónu od hlavy až k patě. Nebojte se například šaty sladit s podpatky.

Inspirujte se následujícími outfity, které vás provedou létem ve velkém stylu.

Fialová významná událost

Významná událost, jako je svatba nebo oslava výročí, je dokonalou záminkou k tomu, abyste si ponořili prsty na nohou do snového odstínu. Vyměňte elegantní černou za fialové sexy midi šaty. Pokud je ve vaší povaze dobrodružnost, doplňte outfit letními podpatky v trochu jemnějším odstínu. Nebojte se k fialové obléct sytě růžovou. Třeba sytě růžové sáčko nebo sytě růžovou kabelku.

Podzim v odstínu lila

Následujícím vzhledem se inspirujte až při podzimních chladnějších dnech. Fialová je totiž připravena se stát velkým trendem minimálně do konce roku. Ovšem vrstvy můžete změnit a místo teplého svetru si oblečte tílko a elegantní fialovou koženou košili.

Fialové doplňky

Jak jsem již zmínila, jako nováček ve fialovém odění začněte s fialovými doplňky. Například levandulová kabelka rozjasní celý váš outfit v neutrálních barvách.

Plavání, všechny smutky zahání

Skočte do fialové barvy stejně jako do čirého moře na jihu Itálie. Plavková sezóna se krátí, proto si na pláž oblečte trendy pastelové bikiny v levandulovém odstínu. Až půjdete doplnit energii kávou a zákuskem, přes plavky si oblečte fialový stylový sarong.

Elegantní v obleku

Pokud jste fanouškem obleků, jistě vypadáte v černé barvě úžasně. Influencerka Grece Ghanem ovšem dokazuje, že úžasně můžete vypadat i v tmavě fialovém obleku. Fialovou barvu pusťte do centra pozornosti a vyberte si k outfitu decentní doplňky, jako jsou lesklé černé lodičky.

Fialová košile- outfit

Bílá košile či halenka jsou nezbytnými kousky v šatníku. Co takhle trochu šatník okořenit a sáhnout po veselejších odstínech? Fialová halenka skvěle ladí s modrými džínami či kraťasy. Výsledkem bude letní veselý šarm plný krásy a rozmanitosti.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *