Francouzská barevná manikúra a nejnovější trendy

V rozsáhlém světě nehtových trendů se něčí, čemu divit, že se do centra pozornosti dostávají určité vzory, estetika a tvary. Každý den se internet hemží nostalgickými styly, jako jsou hranaté nehty zremixované s moderními prvky. Zatímco některé trendy mohou po krátkém okamžiku své slávy vyprchat, některé nail arty, jako je francouzská manikúra, odolávají zkoušce času. Klasický elegantní design, který se vyznačuje nahým nebo světle růžovým základem a bílým koncem nehtu, je dokonalým základem k nápaditosti při vytváření nových nápadů. Francouzská manikúra je všestranná a lze ji přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu osobním stylu.

Od barev v bonbónových odstínech až po míchané vzory existuje spousta způsobů, jak se poddat aktuálnímu trendu francouzské manikúry. Ozdobte své upravené ruce trendy šperky a naplňuje tak svůj vzhled luxusem. Jaká Francie je pro vás tou nejhezčí?

Barbie francouzská manikúra

Díky novému filmu Barbie se barvy v odstínech růžové dostaly do nadvlády letních trendů. Pokud hledáte způsob, jak se jemně o tento trend opřít, zvažte tuto ombré růžovou francouzskou manikúru. Díky kombinaci růžových odstínů a třpytek se dostane do děje Barbie jako samotná Margot Robbie.

Nail art

Vyzkoušejte svěží aktualizaci francouzské manikúry jednoduchým nail art. Tento monochromatický design spojuje vysněný půvab nehtů se vzory a tradiční francouzskou manikúrou. Vyzkoušejte moderní a podmanivý vzhled a zakomponujte trendy barvy léta.

Zlato na konci duhy

Pro jemnou, ale veselou manikúru zvolte bílé špičky nehtů v duhových odstínech. Kombinuje barevný kontrast. Barevné nádechy přinesou vašemu vzhledu letní atmosféru.

Třešnička na dortu

Jemné zdobení nehtů nikdy nevyjde z módu. Manikúra Hailey Bieber má vždy vliv na populární trendy, tudíž velkým trendem jsou právě třešně. Nejen, že ovoce je pro sezónu typickou lahůdkou, ale také tvoří jedinečnou třešničku na dortu (na francouzské manikúře).

Monochromatická Francie

Monochromatické tóny nehtů vytvoří francouzský aspekt designu, který působí tlumeně, ale živě. Výsledkem je krásná veselá manikúra připravená na léto.

Tichý francouzský luxus

Chcete-li dosáhnout dokonalé naked manikúry, vsaďte na lesk. Tento styl se skládá z klasických prvků, jako je mandlový tvar nehtů a nahá základní barva. K dokončení francouzské manikúry zvolte krémový lak mléčné barvy, který zvýrazní špičky nehtů.

Naked nails francie

Mléčná čokoláda

Na začátku tohoto léta se objevil trend v mléčně čokoládové barvě. Ponořte se do trendu právě manikúrou. Krémově hnědý základ poskytuje krásné elegantní pozadí výraznějším špičkám nehtu.

Francouzská manikúra mléčná čokoláda

Mikro

Francouzská manikúra se vyznačuje svými bílými konečky. Pokud jste fanouškem krátkých nehtů, výrazný francouzský pruh může vypadat až moc výrazně. Vyzkoušejte tento mikrotip. Tenká bílá linka, která překryje jen malou horní část nehtu, vytvoří z francouzské manikúry sen minimalistů.

Krokodýlí vzor

Rádi si hrajete s texturou nehtů? Dodejte své francouzské manikúře umělecký šmrnc v podobě růžových a modrých krokodýlích potisků. Design skvěle vypadá na dlouhých hranatý nehtech. Nejen, že barevný lak pozvedá celkový vzhled, ale je perfektním designem pro dovolenou u moře.

Chytila jsem na pasece motýla

Šperky jsou zábavným doplňkem jakéhokoli vzhledu nehtů. Obzvlášť přitažlivé jsou v kombinaci s růžovou francouzskou manikúrou. Myslete na letní radovánky a řekněte ano křišťálovým motýlům a oslňujícím kamínkům.

Do tvaru špičky

Místo pouhé změny barvy nebo jen tvaru francouzské manikúry zkuste spojit obojí dohromady. Překrásná varianta v měděně hnědé barvě dodává vašim nehtům iluzi špičatosti a působí tím nejlepším způsobem. Vyzkoušejte tento jedinečný design.

Komentáře

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *