Jak zakrýt ramínka od podprsenky?

Pokud milujete léto a s ním přicházející topy, lehké halenky nebo šaty, nejspíš řešíte jeden nepříjemný problém – viditelná ramínka od podprsenky. Přečtěte si rady a tipy, jak zakrýt ramínka od podprsenky.

Nezapomeňte svá ramínka vždy upravit

Nejjednodušším a zároveň nejlevnějším způsobem, jak účinně vždy schovat ramínka, je poupravit je.

Většina podprsenek má nastavitelná ramínka, takže je můžete utáhnout nebo povolit, aby se přizpůsobila vámi nošenému vršku. Jestliže máte správně zvolenou velikost podprsenky, zajistí vám to, že vám ramínka nesklouznou a ani nebudou vykukovat pod oblečením se stejně tenkými nebo silnými ramínky.

Myslete také na to, že své podprsenky byste měly správně skladovat. Zaměřte se, jak skládáte spodní prádlo. Správným skladováním nejen, že prodloužíte životnost svých podprsenek, ale zaručí vám to také dobrou manipulaci s jejími ramínky.

Jak zakrýt ramínka od podprsenky?

Podprsenka je nezbytností každé ženy. Vybrat podprsenku pod šaty, ale i pod tílko nebo halenku je náročný proces. Je nepříjemné, když vám z topu nebo šatů vyčnívají ramínka. To může zničit celý váš outfit.

Ne každá žena je fanynkou nalepovacích podprsenek nebo podprsenek bez ramínek. Podívejte se proto na několik jednoduchých, ale účinných způsobů, jak zakrýt ramínka od podprsenky.

1. Kupte si neviditelná ramínka

Pokud má vaše oblíbená podprsenka odnímatelná ramínka, můžete je odepnout a přidat neviditelná/čirá ramínka. Použití neviditelných ramínek je užitečné obzvláště tehdy, nemá-li vaše podprsenka silikonovou podšívku, aby neklouzala.

2. Noste samodržící podprsenku

Tyto podprsenky obvykle nabízejí skvělou podporu pro vaše ňadra a zároveň je udržují na svém místě. Jejich nošení je přitom jednoduché.

Jednoduše podprsenku nasaďte kolem hrudníku a zapněte. Pro jistotu zkontrolujte, že vám dobře sedí a nepadá. Neustálé upravování podprsenky na veřejnosti totiž nepůsobí příliš dobře.

Jak skrýt ramínka ?

Jestli přemýšlíte, že by ramínka vaší podprsenky mohla jít nějak jednoduše schovat, rozhodně se nepletete. Přinášíme vám tipy, jak je zakrýt, aniž byste si musely kupovat novou podprsenku. Jak ramínka schovat?

1. Využijte gumičku nebo kancelářskou sponu

Podprsenka bez ramínek nepatří mezi váš oblíbený kousek nebo vám zkrátka jen nesedí? Nevadí. Naštěstí existuje super snadné řešení tohoto módního dilematu. Vše, co potřebujete, je gumička do vlasů.

Vezměte si gumičku a provlékněte ji kolem jedné strany ramínka podprsenky. Pevně ji stáhněte k druhému ramínku. Pokud zrovna nemáte po ruce gumičku, nezoufejte. Stejně dobře vám poslouží i kancelářská spona. Takto stažená ramínka se skvěle hodí pod tričko, které má záda do X.

2. Pořiďte si sponu na podprsenku

Spona na podprsenku funguje prakticky stejně, jako výše popsaný trik s gumičkou či kancelářskou sponou. Spony na podprsenku jsou navrženy tak, že vypadají přirozeně a zároveň jsou (např. oproti kancelářské sponě) bezpečné. Koupíte je v mnoha barvách, takže si můžete vybrat takovou, která se hodí k vaší podprsence.

3. Pásek pro snížené zapínání podprsenky

Koupit si můžete také pásek pro snížené zapínání podprsenky. Jedná se o skvělou investici zejména tehdy, nosíte-li ráda šaty a topy s odhalenými zády.

Pásky se připevňují k zapínání podprsenky a stahují se vepředu na břiše. Nemusíte se tedy již obávat, že vám na letní oslavě narozenin poleze z šatů s odhalenými zády otravné zapínání.

4. Zapněte podprsenku co nejdál

Když si podprsenku utáhnete co nejvíce, tím se její pás tak napne, až se vám ramínka povolí. Pokud ji zaháknete méně, ramínka zůstanou na svém místě.

5. Nedotahujte ramínka podprsenky

Ramínka své podprsenky utáhněte tak, aby se vám pod ně vešel jeden prst. Abyste vaším ňadrům zajistily správnou podporu, musejí být ramínka dostatečně pevná, ale rozhodně ne těsná. Pak mají totiž ramínka tendenci měnit svou polohu a mohou vám tak vykukovat z pod trička. Jestliže máte po sundání podprsenky stopy po ramínkách, máte je příliš dotažená.

Jak moc tedy ramínka dotáhnout? Vždy je dotahujte tak, aby se vám pod ně vešel jeden prst. Myslete na to, že podprsenku s klasickými ramínky je vhodné nosit pouze pod topy a šaty s krátkými rukávem nebo s ramínky stejné tloušťky, jako má vaše podprsenka.

TIP: Přečtěte si, jak prát podprsenky, aby si co nejdéle udržely svůj tvar a stále vypadaly jako nové.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *