Den matek: tipy na dárky

Všechno, co vaše mamka opravdu chce, je slyšet vás hlas po telefonu a šanci vás pořádně obejmout pokaždé, když vás uvidí. Ale to neznamená, že ji na Den matek nemůžete zasypat dárky, abyste ukázali, že si vážíte všeho, co dělá. Pokud je letos vaším cílem upgradovat její šatník, přečtěte si, co mají módní zasvěcenci na svých seznamech přání ke Dni matek. Spoiler: Možná budete v pokušení koupit si tyto luxusní předměty i pro sebe. Oslavte Den matek a udělejte mamince radost krásnými dárky.

Den matek růže

Podívejte se, co doporučují ženy v odvětví. Hledání nejnovějších a nejlepších položek je součástí jejich práce, takže si buďte jisti, že jste v dobrých rukou.

Zatímco budete uprostřed nakupování, budete chtít přemýšlet o tom, co vaše maminka potřebuje. Pokud například touží vyměnit některé ze svých starých šperků za nové, můžete ji překvapit několika personalizovanými šperky. Nebo pokud mluvila o vylepšení svého interiéru, nemůžete udělat chybu s domácími dekoracemi. Objevte všechny kousky, které mají módní zasvěcenci na svých seznamech přání.

Den matek dárky

Alice Casely-Hayford

Když zrovna ředitelka Net-a-Porter, Alice Casely-Hayford, nebere své batole do parku nebo na narozeninovou oslavu, ráda tráví čas v muzeu. Letos říká: „Dokonalým dárkem by bylo členství v jednom z mých oblíbených muzeí nebo galerií. V den mých narozenin minulý měsíc mě můj manžel vzal na výstavu Alice Neel v Barbican v Londýně. Přála bych si ten luxus, abych se mohla opakovaně vracet na stejnou výstavu, abych to viděla pokaždé novýma očima a užila si výstavu v klidu. Jsem velmi nadšená z nadcházející výstavy Diva ve Victoria & Albert Museum, takže členství tam by bylo také skvělé!”

Joyce Lee

Pro kreativní ředitelku Madewell, Joyce Lee, není nic lepšího než osvěžující sklenka přírodního vína. Pokud je vaše mamka milovnicí kvalitního vína, možná jste právě našli svůj dárek! „Miluji tento sampler Tinto Amorio – je vynikající a vypadá krásně, což je velká výhra,“ říká Lee. „Jejich vzorník jsem objevila, když jsem hledal dárek pro kamaráda, který má stejně rád přírodní víno a musela jsem si nějaké objednat i pro sebe!”

Laurel Pantin

Pokud maminka miluje sentimentální dárky, zvolte šperk, který můžete ozdobit jmény nebo daty. Laurel Pantin, stojící za zpravodaji Earl Earl a Your Mom, říká, že jednou z jejích oblíbených značek je Sherman Field. „Tohle je určitě snění, ale ráda bych dostala jeden z malých medailonů s vyrytými jmény mě, manžela a dvěma dětmi“ říká. „Bylo by hezké mít něco, co nás oslavuje jako úplnou rodinu.”

Alison Syrett

Pokud váhání nad výběrem dárku, vždy jděte po náhrdelníku, který se pro vaši maminku promění ve smysluplný kousek. Zástupkyně módního šéfredaktora TZR Alison Syrett říká: „Jakkoli to může být klišé, opravdu ráda dostávám krásný šperk pro zvláštní příležitost, protože mi připomíná milovanou osobu, která mi ho darovala. Zvláště tento medailon má zvláštní význam pro Den matek, protože často říkám svým dcerám, že jsou mým sluncem, měsícem a všemi mými hvězdami.”

Alison matka

Kai Avent-deLeon

Pokud hledáte jedinečný dárek, který je užitečný a má osobní příběh, podívejte se na výběr Kai Avent-deLeon. Zakladatelka společnosti Sincerely Tommy, obchodu s oblečením a doplňky, říká: „Alfreda’s Cinema je můj oblíbený filmový klub a majitel promítá každý měsíc filmy černošských režisérů. Také právě přišli s opravdu roztomilou merch řadou. Mým ideálním dárkem ke Dni matek by byla noc na jejich promítání nebo tričko. Miluji dárky, které podporují komunitu!“

Henrietta Rix

Má vaše matka ráda zapálené svíčky v deštivém dni nebo naplnění místnosti zemitým a sladkým kadidlem? Pokud ano, rozhodněte se pro svíčku Diptyque, která slouží jako luxusní dekorace na konferenční stolek. Zakladatelka RIXO, Henrietta Rix, doporučuje variantu Extra Large Fig Tree. „Je to moje oblíbená vůně a zelená barva květináče je úžasným doplňkem pro můj nový domov,” říká. „Tuto svíčku právě pálíme v našem vlajkovém obchodě RIXO na King’s Road v Londýně a naplňuje prostor tak příjemnou vůní!”

Nicole Trunfio

Pro zakladatelku a generální ředitelku Bumpsuit, Nicole Trunfio, není nic lepšího, než když se na Den matek přitulí k dětem v posteli. Pokud by si však měla vybrat nějaké dárky, které dostane, říká, že Aesop peeling z pelargónie je jedním z jejích oblíbených kosmetických produktů. Možná, že nejlepším dárkem, který by chvíle přitulení s dětmi vylepšil, je podle Nicole krásná deka od Elder Statesman. Nebo zvolte jako dárek kvalitní pohodlné pyžamo.

Napište komentář k tomuto článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *